Najlepšie kasína

8 najlepších stratégií automatov na maximalizáciu výhier

Vďaka jednoduchej hrateľnosti, nadčasovému šarmu a pútavým vizuálom nie je žiadnym prekvapením, že kasínové automaty s pribúdajúcimi rokmi neustále rastú. Či už ide o video automaty alebo tradičné hracie automaty, vzrušenie, ktoré prinášajú rotujúce valce, zostáva rovnaké.Hranie výherných automatov je jednoduché, pretože v prvom rade závisí od vášho šťastia, vyžaduje si to však trochu vedomostí a techniky, aby ste vyhrali poriadne jackpoty.

1. Precvičte si režim zadarmo na online automatoch

Jednou z hlavných chýb, ktorých sa noví hráči automatov dopúšťajú, je plytvanie kasínovými bonusmi alebo finančnými prostriedkami na hracie automaty so skutočnými peniazmi, keď stále nevedia, ako ich hrať. To ich vedie k tomu, aby vsadili minimálnu stávku, ktorá by nespustila progresívne jackpoty.

Namiesto utrácania peňazí bez toho, aby ste rozumeli tomu, ako automat funguje, si najskôr zahrajte bezplatný alebo zábavný režim, aby ste zistili funkcie, bonusové kolá a možnosti stávok hry, aby ste ich mohli využiť vo svoj prospech.

2. Určite volatilitu hry

Pamätajte, že volatilita hry môže ovplyvniť hrateľnosť a bankroll hráčov. Volatilita sa týka toho, ako často sa výherný automat vypláca a koľko platí. Napríklad automaty s nízkou volatilitou často vyhrávajú, ale výplaty sú zvyčajne malé. Na druhej strane hry s vysokou volatilitou ponúkajú obrovské jackpoty, no výherné percento je nízke.

Hráči často míňajú svoj bankroll honbou za obrovským jackpotom, keď by mohli mať väčšiu šancu získať ceny v automate s nízkou alebo strednou volatilitou. Ak chcete poznať volatilitu hry, ktorú hráte, skúste tieto informácie nájsť online v recenziách automatových hier.

3. Pozrite sa na ich výplatné percentá

Percento návratnosti hráča (RTP) automatovej hry vám dáva vedieť, či máte vysokú šancu vyhrať masívne výplaty alebo nie. RTP sa zvyčajne počíta na milióny otočení valca, aby sa vytvorilo priemerné percento peňazí, ktoré stroj časom vráti hráčom.

Toto sa však počíta za dlhé obdobie, takže hráči by mali toto percento používať iba ako orientačný údaj a nie ako presné číslo, koľko môžu z hry vyhrať.

4. Skúste nájsť nové sloty

Ďalším spôsobom, ako vyhrať masívne výplaty, je hľadať nové hracie automaty. Keďže sú tieto hry nové, kasína často zvyšujú percento návratnosti alebo ponúkajú špeciálne bonusy, aby hráčov nalákali na ich vyskúšanie.

5. Prečítajte si recenzie výherných automatov

Ak s hraním automatov začínate alebo chcete hrať hry s najlepšími kurzami, prečítajte si recenzie automatov, aby ste poznali všetky informácie o hre, ako sú jej mechaniky, funkcie a vizuály. Môžete sa tiež naučiť rôzne techniky, ako spustiť bezplatné zatočenia, multiplikátory a bonusové kolá.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...