Najlepšie kasína

Najväčší výherný automat všetkých čias

Automaty sú najjednoduchším tiketom, ako sa stať výhercom jackpotu. Všetko, čo musíte urobiť, je staviť, stlačiť tlačidlo alebo potiahnuť páku a modliť sa, aby vám šťastie prialo. Ako hazardná hra nemôžete trénovať žiadnu zručnosť ani vzor, ​​aby ste vyhrali, takže jediné, čo môžete urobiť, je dúfať v to najlepšie.

Výhra v automatoch však vôbec nie je nemožná. V skutočnosti niektorí ľudia mali šťastie v jednom otočení a boli premenení na milionárov v okamihu. Zaujíma vás, kto sú? Spoznajte týchto šťastných hráčov tu na Slots.io.

Mobilný milionár – 11 600 000 dolárov

Tento šťastný jedinec sa volá D.P. a momentálne drží rekord v najväčšej výhre v automate na mobilnom zariadení. Vyhrala jackpot v hodnote neuveriteľných 11,6 milióna dolárov na automate Mega Moolah. To dokazuje, že hranie online kasínových hier na mobilných zariadeniach z vás môže urobiť milionára v okamihu.

Od dnešného dňa zostáva D.P osobou, ktorá kedy vyhrala jackpot na automate v mobilnom kasíne. Podľa nej mohla ísť s manželom do predčasného dôchodku a rozmaznať ich deti a vnúčatá a ísť na výlet do Európy.

Britský vojak na misii – 18 200 000 dolárov

Dňa 6. októbra 2015 vyhral 26-ročný britský vojak Jonathan Heywood jackpot od spoločnosti Microgaming Mega Moolah s názvom „Tvorca milionárov“. Odmena predstavovala neuveriteľných 18 200 000 $ a všetko, čo musel staviť, bolo 25 centov za jediné zatočenie.

Táto výhra jackpotu nemohla mať lepšie načasovanie, pretože Heywoodov otec potreboval lekárske ošetrenie. Sľúbil, že svoje výhry použije na nájdenie najlepších nemocníc a lekárov, ktorí budú pracovať na operácii jeho otca.

Šťastný veterán z druhej svetovej vojny – 21 000 000 dolárov

Slúžiť krajine a prežiť druhú svetovú vojnu je česť sama o sebe. To je však len začiatok pre veterána druhej svetovej vojny, Elmera Sherwina. Po tom, čo prežil vojnu, tento muž dokázal, že šťastie je niečo, s čím sa rodí.

Na dôchodku vo veku okolo 80 rokov vyhral Sherwin jackpot 4 600 000 dolárov na automate Megabucks. Potom, po 12 rokoch, vyhral svoj druhý jackpot hraním na inom automate Megabucks, no tentoraz si odniesol viac ako 21 000 000 $.

Ide o pôsobivý výkon, najmä preto, že šanca na výhru hlavnej ceny v tomto automate je menšia ako jedna k miliónu. Aby to Elmer vrátil komunite, daroval časť svojich peňazí obetiam hurikánu Katrina.

Veľkorysá koktailová servírka – 34 900 000 dolárov

Kokteilovej čašníčke menom Cynthia Jay-Brennan sa obrátil život naruby, keď vyhrala jackpot v hodnote 34,9 milióna dolárov na automate Megabucks.

  1. januára 2000 išla do hotela Desert Inn osláviť narodeniny matky svojho priateľa. Po jedle si zahrala v slávnej automatovej hre. Jej priateľ sa k nej pridal a poradil, aby neprekročila sto dolárov, s čím súhlasila. Stavila 3 doláre s každým otočením a na siedmy a posledný pokus vyhrala jackpot.

Keď sa jej pár týždňov po historickom víťazstve stala nehoda, stala sa pravidelným darcom misie Free Wheelchair Mission a stala sa solídnym podporovateľom kampaní proti jazde pod vplyvom alkoholu.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...