Najlepšie kasína

3-valcové automaty vs. 5-valcové automaty

Tu je pomerne jednoduchá otázka: Ste trojvalcový alebo päťvalcový hráč? Ide o to, že pravdepodobne máte svoje preferencie, pokiaľ ide o online automaty, ale ak sa na ne pozrieme objektívne, oba typy automatov majú vo svete online hazardu svoje miesto. Dnes sa pozrieme na oba a uvidíme, prečo je každý z nich obľúbenou voľbou v online kasínach.

Prečo sú klasické automaty s 3 valcami obľúbené

Začnime s 3-valcovými hracími automatmi, pretože môžete byť veľmi dobre oboznámení s 5-valcovými video automatmi. Jedným z dôvodov popularity 3-valcových pokies je skutočnosť, že v hráčoch zvyčajne vyvolávajú nostalgiu svojimi klasickými ovocnými symbolmi, diamantmi a tyčovými značkami.

Navyše, keď začínate s online automatmi, je jednoduchšie vyskúšať automaty s 3 valcami, pretože ich návrhy sú zvyčajne oveľa jednoduchšie a jednoduchšie na pochopenie, čo ich robí ideálnymi pre nováčikov. Žiadne nekonečné množstvo výplatných línií, z ktorých vás bude bolieť hlava!

Teraz to neznamená, že iba začiatočníci roztočia valce týchto online automatov. Ale nie! Ak ste spravidla viac doma s pomalými online kasínovými hrami, 3-valcové automaty sú vždy tou správnou cestou. Na tom, že vás priťahuje jednoduchosť, nie je nič zlé, však?

Je to 5-valcový automat!

V poriadku, teraz, keď sme vám predstavili niektoré z najobľúbenejších 3-valcových automatov, je čas prejsť na 5-valcové automaty. Títo chlapci napredujú odvtedy, čo boli uvedení do sveta iGaming, a teraz sú jednou z najobľúbenejších možností online.

Vďaka čomu sú automaty s 5 valcami obľúbené

Ak sú klasické automaty s 3 valcami obľúbené kvôli ich jednoduchosti, automaty s 5 valcami sú obľúbené pre veľký počet výherných línií a spôsoby, ako vyhrať.

Navyše, hráči, ktorí kopú bonusy v online kasíne, ich môžu oveľa častejšie používať v 5-valcových video automatoch než v klasických automatoch. Online bonusy sú tiež oveľa rozmanitejšie! K automatom s 5 valcami môžete získať roztočenia v kasíne zadarmo, bonusy za vklad a množstvo ďalších online bonusov.

V neposlednom rade: 5-valcové automaty majú výrazne komplexnejšie prevedenie, vylepšenú grafiku a zvukové efekty v spojení s úžasnými bonusovými hrami a špeciálnymi funkciami, s ktorými sa klasické automaty zvyčajne nedodávajú. Ak teda máte radi svoje online – a mobilné automaty, 5 valcov je to, čo budete potrebovať.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...