Najlepšie kasína

5 stratégií výhernej rulety

Nie je žiadnym tajomstvom, že ruleta je jednou z najvzrušujúcejších a najzábavnejších kasínových hier. Bohužiaľ, aj keď je to napínavé, šance na hráčov sú jedny z najhorších zo všetkých hier. Nezúfajte, my sme tu na to, aby sme odhalili päť najbežnejších ruletových stratégií, ktoré hráči na celom svete používajú už roky. Aj keď odporúčame používať všetky tieto možnosti, je vašou úlohou ďalej sa vzdelávať a rozhodnúť sa, ktorá metóda je pre vás najlepšou ruletovou stratégiou.

Bez ďalších okolkov poďme rozobrať prvú a pravdepodobne najbežnejšiu stratégiu vyhrávania rulety: stratégiu Martingale.

STRATÉGIA MARTINGALE ROULETTE

Keď uvidíte, že ten chlap pri rulete odborne odhodí žetóny, s najväčšou pravdepodobnosťou použije stratégiu Martingale. Táto metóda závisí od zdvojnásobenia vašich stávok po tom, ako prehráte, s cieľom vyrovnať všetky predchádzajúce prehry a dosiahnuť malý zisk. Inými slovami, ak umiestnite svoje stávky iba na jednu farbu a budete ich zdvojnásobovať, až kým nevyhráte, svoje straty stratíte. To za predpokladu, že neustále zdvojnásobujete stratené stávky.

KROKY STRATÉGIE MARTINGALE:

STRATÉGIA REVERZNEJ MARTINGALE RULETY

Ako sa dalo už podľa názvu očakávať, táto metóda hrania rulety je opakom stratégie Martingale. Namiesto toho, aby ste zvyšovali svoje stávky, keď prehrávate, je dôležité ich zvyšovať, keď vyhrávate, a znižovať ich po prehrách. Ide o to, že využijete horúce pruhy a pri hrubých záplatách svoje straty znížite na minimum.

STRATÉGIA D’ALEMBERTOVEJ RULETY

Pre tých, ktorí hľadajú niečo trochu bezpečnejšie ako ruletové stratégie Martingale alebo Reverse Martingale, je stratégia D’Alembert perfektnou alternatívou. Táto jednoduchá metóda hry sa dosahuje zvýšením a znížením stávok založených na jednej, čo je oveľa bezpečnejšie ako zdvojnásobenie.

D’ALEMBERT STRATEGICKÉ KROKY:

Rovnako ako predchádzajúce ruletové stratégie, položte malú začiatočnú stávku dať nana čiernu alebo červenú; párny alebo nepárny; alebo 1-18 alebo 19-36.

Po prehre zvýšte svoju stávku a po výhre ju znížte o jednu.

Odíďte, keď ste dosiahli minimálne toľko výhier ako prehier. Ak ste na sérii prehier, držte sa pevne, až kým víťazstvo nezvíťazí a nerovná sa vašim stratám. Ak jazdíte vysoko na víťaznej sérii, pokračujte v hraní, kým sa vaše výhry nebudú rovnať vašim celkovým stratám.

Ak máte rovnaký počet výhier a prehier, zoberte svoje výhry a odíďte.

Tu je príklad: povedzte, že ste uzavreli stávku 10 € na červenú. Prehrávate, takže opäť stavíte 11 € na červenú. Znova prehráte, takže vaša stávka stúpne na 12 €. Vyhráte, takže sa vrátite späť na 11 dolárov a vyhráte znova. Vyzdvihnete si svoju výhru a odídete. Stratili ste dve stávky a vyhrali ste dve stávky, takže matematika vyjde takto: – 10 – 11 + 12 + 11 = +2. Nevýhodou tejto stratégie je jednoduché sledovanie vášho počtu výhier a prehier.

STRATÉGIA RULETY FIBONACCI

Stratégia fibonacciho rulety Leonardo z Pisy, tiež známy ako Fibonacci, bol slávny taliansky matematik, ktorý začiatkom roku 1200 písal o konkrétnej sérii čísel. Zatiaľ čo séria trvala viac ako tisíc rokov pred Fibonaccim, v 19. storočí bola séria nazvaná „Fibonacciho postupnosť“. V zásade je postupnosť charakterizovaná skutočnosťou, že každé číslo po prvých dvoch je súčtom dvoch predchádzajúcich. Fibonacci teda idú takto: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144 atď.

Pokiaľ ide o ruletové stratégie, Fibonacciho stratégia spočíva v stávkovaní spojením posledných dvoch stávok. Pomocou tejto metódy môžete odísť so ziskom, aj keď ste prehrali viac hier, ako ste vyhrali.

KROKY STRATÉGIE FIBONACCI

Začnite malou stávkou na čiernu alebo červenú; párny alebo nepárny; alebo 1-18 alebo 19-36.

Ak prehráte, zvýšte stávku zostupným systémom. Ak ste začali stávkou 1 € a prehrali ste, stavte ďalších 1 €. Ak prehráte druhú stávku, zvýšte ju na 2 €. (1 + 1 = 2)

Keď vyhráte, posuňte sa o dve čísla v poradí späť a stavte túto sumu.

Zjavne sa pokúste odísť, keď ste v čiernom a nie v červenom – nespoliehajte sa však na to, že počet víťazstiev a prehier vám hovorí, či ste zarobili, pretože v zarobenom môžete byť, aj keď máte viac prehier ako výhier.

Aj keď ste prehrali päť stávok a vyhrali iba štyri, stále ste o jednu vpredu. Najväčšou nevýhodou tejto stratégie vyhrávania rulety je, že čím ďalej v poradí klesáte, tým viac peňazí strácate. Musíte zaraziť rýchlo alebo riskujete stratu viac peňazí, ako ste očakávali.

STRATÉGIA RULETY JAMES BOND

Objavte ruletovú stratégiu, s ktorou prišiel Ian Fleming, a jeho slávnu postavu použitú pri stole. Fleming povedal ľuďom, že jeho „spoľahlivá“ metóda vám môže získať „cenu dobrej večere“, ak ju použijete každý večer. Pre túto stratégiu vyhrávania rulety potrebujú hráči minimálne 200 dolárov.

KROKY STRATÉGIE JAMES BOND:

  • Na najvyššie čísla (19 – 36) umiestnite 140 €.
  • Stavte 50 € na čísla 13 až 18.
  • Miesto 10 € na 0 za poistenie.

Ak šťastie nie je na vašej strane a objaví sa akékoľvek číslo medzi 1 a 12, práve ste prehrali 200 dolárov a mali by ste začať využívať stratégiu Martingale, ktorú sme načrtli vyššie. Ak však niektorá zo stávok dôjde, dosiahli ste celkom sladký zisk. Ak máte 19 – 36, vyhrávate 80 €; ak sa objaví 13-18, vyhráte €, a ak sa objaví 0, získate 160€ .

Najväčšou nevýhodou tohto produktu je zjavne riziko spojené s výskytom čísla od 1 do 12. Ale kto povedal, že James Bond nebol riskantom? Očakávali by sme od Agenta 007 niečo menej?

No, máte to tu – päť najlepších ruletových stratégií. Ktorý je ten pravý pre vás? Na túto otázku vám bohužiaľ nemôžeme odpovedať – jediný spôsob, ako zistiť svoju stratégiu vyhrávania rulety, je vyskúšať si ich na vlastnej koži. Našťastie pre vás, naše online kasíno so skutočnými peniazmi má režim okamžitého hrania, ktorý umožňuje hráčom testovať všetky tieto a ďalšie metódy a absolútne bez rizika. Všetko, čo potrebujete, aby ste mohli hrať zadarmo, je užívateľské meno a heslo – nie je potrebný žiadny vklad ani sťahovanie. Zamierte na Planet 7 a zahrajte si ruletu online o skutočné peniaze ešte dnes!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...