Najlepšie kasína

6 najlepších tipov v kasínach, ktoré vám pomôžu vyhrať

Medzi hráčmi kasín je všeobecný názor, že profesionálni hráči vyhrávajú, pretože sú prirodzene požehnaní – každá karta, ktorú držia, zdvojnásobuje ich stávky, gulička v rulete sa bezchybne zastaví na ich číslach alebo sa kocky riadia ich presnými predpoveďami. Nie je to však celkom pravda.

Hazardní hráči, ktorí majú najviac výhier, nie sú závislí len na čistej náhode. Venujú veľa hodín plánovaniu stratégie, pozorovaniu a precíznosti, aby si zisk, ktorý zarobia, mohli odniesť domov. Okrem týchto taktík sa profesionálni hráči riadia niektorými tajomstvami hazardu, ktoré možno nepoznáte.

Tieto tajomstvá hazardných hier nezahŕňajú ani podvádzanie, oklamanie dealerov alebo využívanie slabín iných hráčov. Sú to legitímne spôsoby, ktoré vám pomôžu zotaviť sa zo sérií prehier, o ktorých väčšina začínajúcich hráčov nevie.

Uskutočňujte len malé stávky

Či už sa rozhodnete pre stolové hry alebo výherné automaty, vkladajte len malé stávky. Nezvyšujte svoje stávky nad minimálnu požiadavku v nádeji, že vyhráte maximálnu výplatu, najmä ak ste nováčik.

Pamätajte, že čím vyššie stávky, tým rýchlejšie prídete o svoje peniaze. Ak teda niekoľko kôl nevyjde podľa vašich predstáv, nikdy nevsádzajte viac, ako je minimálna suma. Pre niektorých z vás to môže byť šok, ale vaše šance sa nezmenia, či už vsadíte 5 alebo 500 dolárov.

Zabudnite na povery

Väčšina hazardných hráčov sa chytí do pasce a nechajú poverčivé presvedčenia, aby im bránili v úspechu. Nevsádzajú na nešťastné čísla ako 13 a 4 a svrbiace ruky pri hraní stačí na to, aby ich vyhodili.

Hoci sa tieto povery môžu zdať na prvý pohľad neškodné, ukázalo sa, že sú kontraproduktívne. To znamená, že si nedovolíte optimálne hrať, čím dávate domu väčšiu výhodu na získanie výhier.

Napríklad blackjack je hra založená na pravdepodobnosti. Žiadne množstvo falošných presvedčení vám nemôže pomôcť poraziť dealera a vyhrať bank. Existujú však systémy a stratégie, ktoré môžete využiť na zvýšenie svojich šancí. Vďaka hmatateľným stratégiám sa budete cítiť istejšie a budete mať väčšiu kontrolu nad svojou hrou, než závisieť od presvedčení, ktoré nemajú skutočný základ.

Nikdy neprijímajte žiadne vedľajšie stávky

Na fóre Reddit zamestnanec kasína varoval hráčov, aby pri hraní blackjacku nikdy neprijímali žiadne vedľajšie stávky. Dôvod, prečo sú vedľajšie stávky ponúkané hlavne z dvoch dôvodov:

Ak chcete pridať viac akcie a vzrušenia do hráčovej hry blackjack, ktorá neovplyvní výsledok hlavnej hry

Generovať viac výhier pre kasíno.

Zatiaľ čo výplaty môžu byť mimoriadne obohacujúce, vedľajšie stávky môžu kasínu poskytnúť väčšiu výhodu. Napríklad Lucky Ladies je jednou z najpopulárnejších vedľajších stávok na blackjack, ktorá má neuveriteľných 24,7 % house edge. Ak budete mať to šťastie, že vám budú rozdané dve srdcové kráľovné, budete mať výplatu 1 000:1.

Avšak s takou veľkou hranou domu to nemusí stáť za problémy. Priemerná strata by predstavovala takmer 15 € za každých 60 € stávky. Ak chcete mať väčšiu šancu na výhru proti dealerovi, držte sa bežného blackjacku.

Znížte náročnosť stratégie pri blackjacku

Niet pochýb o tom, že blackjack má jedny z najpriamejších pravidiel, vďaka čomu je obľúbený v online aj kamenných kasínach. Čo ho robí vzrušujúcejším, je to, že má množstvo stratégií a systémov, ktoré môžete sledovať, aby ste mali väčšie šance na výhru.

Môžete sa však cítiť zahltení otázkou, akú stratégiu zvoliť. Preto vždy hrajte zjednodušenú stratégiu blackjacku, najmä ak ste začiatočník. S väčšou pravdepodobnosťou urobíte chyby, ak sa vo svojej prvej hre pokúsite použiť zložité stratégie.

Preskočte hracie automaty vedľa WC

Jeden z tipov na hazardné hry, ktorý pravdepodobne nepoznáte, je, že si musíte múdro vybrať automat. Hracie automaty, ktoré vidíte v kamenných kasínach, môžu všetky na prvý pohľad vyzerať rovnako. Ale pravdou je, že sa líšia, pokiaľ ide o percentá výhernosti.

Keďže kasíno vie, že si sadnete, kým priateľ na WC skončí, často majú najnižšie výplaty.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...