Najlepšie kasína

8 Flowers

8 Flowers je novinka, ktorá pochádza od spoločnosti Synot Games. 8 Flowers vám pomôže zrelaxovať sa a dostane vás priamo až do japonska a do ich tunajšej kultúry a spôsobu života.

Za veľmi príjemné osvieženie považujeme aj 9 samostatných valcov a kyticou plnou bonusových funkcií. Na hracej ploche nájdete žlté, oranžové, biele, červené, fialové, modré a zelené kvety s rôznou výplatnou hodnotou.

Najlepšie plateným je žltý kvet, ktorý obsahuje multiplikátor 5. Oranžový kvet obnáša 4 násobok, červený 3 násobok, fialový a tyrkysový 1 násobok a zelený s modrým 0,5 násobok.

Aby ste získali výhernú kombináciu, potrebujete vytočiť 3 za sebou idúce rovnaké symboly. Hra má 8 fixných výherných línií a štandardne sú výherné kombinácie rátané zľava doprava a zhora nadol.

8 Flowers je postavená na 9 individuálnych valcoch v 3 radoch, 3 stĺpcoch a 3 symboloch na každom z nich. V 8 Flowers nájdete respiny na zdvojených valcoch, a rovnako tak sa v hre nachádza aj funkcia „divokého kvetu“, čo je WILD symbol. Wild symbol je znázornený ako biely kvet a funguje na štandardnom princípe, teda nahrádza symboly a pomáha vytvárať výherné kombinácie.

V spodnej časti hracej časti obrazovky je informačný panel a v ňom ikony so základnými inštrukciami a pravidlami hry. V políčku STÁVKA si môžete nastaviť koľko by ste chcceli na jednotlivé spiny staviť, pomôže Vám aj MAX BET, čím nastavíte stávku na maximálnu výšku stávky. Vedľa je prehľad o stave vášho účtu a výhrach.

Bonusové funkcie 8 Flowers

  • Wild symbol v podobe wild flower sa objavuje úplne náhodne a zároveň sa na valcoch 1 – 8 môžu objaviť ďalšie divoké symboly.
  • Ak je divoký symbol na strednej pozícii, vyplatia sa aktuálne výhry a pripíše sa vám jedno voľné zatočenie s fixným divokým symbolom.
  • Násobky. Ak na celej hracej ploche vytočíte rovnaké symboly, vynásobí sa hra počas danej otáčky dvakrát.
  • Násbky línie. Výhry na líniách 7 a 8 sú násobené dvakrát

Zariskuj v hre 8 Flowers

Ak máte chuť zariskovať si, tak pod obrázkom kariet nájdete možnosť zahrať si hru „riziko“. Táto hra pozostáva z dvoch kariet, kde hádate náhodne farbu ďalšej karty. Toto riziko vám môže pomôcť zdvojnásobiť vašu predošlú výhru z automatu, avšak rovnako môžete prísť o celú výhru vrátane vkladu. Takto môžete hrať s ľubovoľnou čiastkou, avšak nesmie byť vyššia ako 250 000 €.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...