Najlepšie kasína

88 Pearls

Táto hra prenesie hráča do Číny a dá im príležitosť ponoriť sa do čínskej kultúry. V pozadí sú červené draky, šťastné mačky a honosné jadeitové čísla, ktoré tvoria valce. Táto päťvalcová štvorriadková hra vyvinutá spoločnosťou Synot Games ponúka RTP 95,94%.

Návratnosť (RTP)

88 Pearls má RTP alebo návratnosť pre hráča 95,94%. Týka sa to percenta, ktoré môže hráč očakávať od pôvodnej stávky. Napríklad, ak hráč vsadí 100 €, môže získať späť 95,94 zo svojej pôvodnej stávky. Toto je založené na priemerných výplatách a hráči by namiesto nich mohli vyhrať väčšie alebo menšie sumy.

88 Pearls je hra s vysokou volatilitou, čo znamená, že hráči môžu očakávať vyššie, ale zriedkavé výhry v porovnaní s hrami s nízkou volatilitou, ktoré zaznamenávajú častejšie, ale menšie výhry.

Téma a grafika

Hneď ako sa hra načíta, hráči môžu cítiť, že sú v srdci čínskej kultúry. Na pozadí sa nachádzajú nádherné červené lietajúce draky, z ktorých máte pocit, akoby vychádzali z obrazovky. Draci smerujú k valcom, ktoré sú obalené zlatým geometrickým vzorom.

Na vlacoch nájdete tradičnú čínsku symboliku, napríklad mačku a tigra. Tieto symboly sú uzavreté v opulentných farbách, ktoré sa lesknú šperkami, ktoré sú v nich zakomponované. Ostatné symboly obsiahnuté vo vlacoch majú farby s drahokamami, ktoré sú obklopené zlatom. Symboly s drahokamami majú na pozadí tiež liany. Bonusovým symbolom je obrovská perla so zlatým pazúrom, ktorý ju drží. Všetky symboly sa lesknú a dávajú automatu skutočne luxusný pocit.

Ako vyhrať na 88 Pearls

Aby hráč vyhral, musí zodpovedať piatim symbolom zľava doprava. Výhry sa vyplácajú zľava doprava a zobrazia sa v poli Výhry. Za aktívnu výplatnú líniu a za kombináciu sa vypláca iba najvyššia výhra. Výhry vo výherných líniách sa sčítavajú, rovnako ako v kombináciách, pričom tieto kombinácie sa vyplácajú podľa výplatnej tabuľky.

Ak hráč uhádne správnu farbu nasledujúcej karty, keď je vo funkcii hazardu, jeho výhra sa zdvojnásobí. Nesprávny odhad však vynuluje výhru aj vklad. Všetky výhry možno prehazardovať, kým nepadne nesprávny odhad. Hráč môže tiež ukončiť funkciu hazardu vyplatením výhry. Pre hráčov, ktorí chcú znížiť svoju výhru na polovicu, je k dispozícii ďalšia možnosť. To znamená, že môžu rozdeliť to, čo vyhrali. Polovica z nich bude pripísaná na kredit a zvyšok sa môže prehazardovať. Funkcia hazardu nie je k dispozícii, kým sú v hre zatočenia zadarmo.

Bonusové funkcie 88 pearls a free spiny

Hra 88 Pearls ponúka bezplatné zatočenie a aktivujú sa, keď sa na valcoch 1, 2 a 3 objavia tri bonusové symboly. Po aktivácii získa hráč osem roztočení zadarmo. V režime bezplatného zatočenia môžu hráči získať ďalšie zatočenia zadarmo, ak získajú ďalšie tri bonusové symboly. Tieto ďalšie zatočenia zadarmo je možné obnoviť iba raz. Za každé bezplatné roztočenie dostanú hráči symbol Wild a ten sa pripočíta k valcom 2, 3, 4 a 5 za zvyšné symboly zadarmo. Čokoľvek sa vyhrá v režime bezplatného zatočenia, bude vyplatené na aktuálnej úrovni stávok a výherných líniách.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...