Najlepšie kasína

After Dark

After Dark je od výrobcu herných automatov eGaming a jej dizajnom či animáciami ho radíme do sekcie hororových. V hre nájdeme okrem bežného hrania klasického automatu aj strašidelné stvorenia. Automat obsahuje 5 valcov s 5timi výhernými líniami. Trochu nás mrzí, že automat, aj napriek svojmu skvelému vzhľadu, neobsahuje bonusové funkcie ako free spiny alebo špeciálne bonusy.

Aj napriek tomu, že automat neponúka bonusy, tak obsahuje zaujímavý WILD symbol, ktorý sa na výhernej línii rozšíri do celého stĺpca a navýši výhernú kombináciu. Výhernými symbolmi sú 9, 10, J, Q, ktoré, ak sa objavia vo výhernej línii, tak násobia výhru 3, 4 alebo 5 krát. Ak vyplníte celú obrazovku jedným zo symbolov, vaša výhra sa znásobí 5timi. After Dark ponúka celkovo výborný vzhľad, zaujímavé výhry, WILD symboly a skvelé zvukové efekty či animácie!

Vyskúšajte si After Dark zadarmo na našom webe!

Ako sa vám stále snažíme prízvukovať, skôr, než začnete na automate hrať o skutočné peniaze, je vhodné si ho najskôr vyskúšať a porovnať aj s inými automatmi, než sa rozhodnete doňho investovať svoje peniaze a uchádzať sa o vysoké výhry. Ak vás hra zaujala, tak neváhajte a registrujte sa do svojho obľúbeného online kasína, v ktorom už zabojujete o skutočné výhry! Registrujte sa v kasíne TIPSPORT!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...