Najlepšie kasína

Ako spravovať svoj bankroll v mobilných kasínach

Nie je veľkým tajomstvom, že každý hráč online hazardu sníva o veľkých výhrach. Keďže však online automaty a mobilné automaty sú založené na náhode a nie na schopnostiach, nemáte žiadnu kontrolu nad výsledkom, najmä preto, že všetky tieto typy hier sa riadia generátormi náhodných čísel. Nech je to akokoľvek, neznamená to, že pri hraní v online a mobilných kasínach nemáme nič pod kontrolou; to, ako spravujeme náš bankroll, rozhodne je. Tu je to, čo môžeme urobiť, aby bol váš bankroll v bezpečí v mobilných kasínach a správne ste si ho spravovali.

Udržujte svoj mobilný bankroll v bezpečí

Jednou z najdôležitejších vecí pri práci s mobilným bankrollom je vedieť, ako ho udržať v bezpečí. Prirodzene, začnete výberom hesla. Nie, nie heslo. Heslá. Množné číslo. Čím viac ich nastavíte, tým budete bezpečnejší.

Vďaka najmodernejšej technológii môžete vo svojom telefóne dokonca nastaviť zámky odtlačkov prstov, skeny tváre, kľúčové kódy a vzory ešte skôr, ako si na mobilnom zariadení začnete zaisťovať svoj účet v kasíne. Pokiaľ ide o heslo k účtu mobilného kasína, malo by ísť o jedinečný reťazec veľkých a malých písmen zmiešaný s náhodnými číslami a symbolmi. Čím čudnejšie a menej osobné, tým lepšie. Ďalším dobrým nápadom je nainštalovať ďalšiu aplikáciu, ktorá zaistí bezpečnosť ostatných aplikácií, napríklad AppLock. V zásade platí, že pokiaľ nezadáte heslo, nebudete mať prístup k aplikácii. To je všetko.

Aby bol váš mobilný bankroll v bezpečí, vyberte si niekoľko silných hesiel, vrátane zámkov na odtlačky prstov, jedinečných reťazcov veľkých a malých písmen a AppLock.

Okrem výberu renomovaných a dôveryhodných kasín, v ktorých môžete hrať svoje obľúbené mobilné automaty – a dobrým spôsobom, ako to urobiť, je pozrieť sa na náš zoznam certifikovaných kasín – vždy by ste mali používať bezpečné spôsoby prevodu peňazí. Myslite na Skrill, na Neteller, na PayPal a budete v bezpečí.

Nastavte si rozpočet na online hazardné hry

Teraz niečo o správnom a bezpečnom spôsobe riadenia vášho bankrollu v mobilných kasínach. Najprv sa zamyslite nad tým, koľko si môžete dovoliť hazardovať, a ešte presnejšie, stratiť. Buďte k sebe úprimní a rozdeľte tieto peniaze múdro.

Buďte k sebe úprimní – vedzte, koľko si môžete dovoliť stratiť.

Uistite sa, že na určité časové obdobie pridelíte určité množstvo peňazí a budete sa držať svojho plánu. Neprekračujte limit, ktorý ste si stanovili, a váš mobilný bankroll neutrpí nečakané straty.

Nikdy nemiešajte výhry s vkladmi

Ďalším spôsobom, ako udržať svoj bankroll v bezpečí, je oddeliť svoje výhry a vklady. Je to tiež istým spôsobom pokračovanie našich predchádzajúcich rád. Pokiaľ budete mať vždy na pamäti, ktoré peniaze sú vyhradené špeciálne pre mobilné a online automaty, a nebudete sa pokúšať využiť svoje obmedzené sumy, nedôjde k žiadnym negatívnym prekvapeniam.

Vyberte svoje finančné prostriedky

Hráte svoje obľúbené automaty pre zábavu, však? Tak sa teda postarajme, aby to bolo zábavné. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je raz za čas vyprázdniť svoj bankroll a skutočne ho dobre využiť. Potrebujete dovolenku? Na zaplatenie tejto cesty k moru použite peniaze zo svojho bankrollu. Musíte zaplatiť školné? Opäť nie je nič zlého, keď to urobíte spravodlivo a jednoducho.

Neváhajte z času na čas vyprázdniť svoj bankroll a poriadne ho využiť.

Prípadne, ak je váš bankroll určený iba na hazardné hry a hazardné hry, uchovajte ich v bezpečí a používajte ich iba na online a mobilné hry. Poznajte svoje ciele a držte sa ich. Pokiaľ budete zodpovední za správu svojich finančných prostriedkov, váš mobilný bankroll bude v bezpečí.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...