Najlepšie kasína

Ako urobiť „double“ v blackjacku?

Čo je double v blackjacku?

Pravidlá blackjacku (označovaného tiež ako dvadsaťjeden) sa dajú pomerne ľahko zistiť. Je to hra medzi hráčom alebo skupinou hráčov a dílerom. Hráči nehrajú proti sebe; namiesto toho sa pokúsia zvíťaziť proti krupiérovi dosiahnutím 21 bodov so svojimi prvými dvoma kartami. Ak má hráč menej šťastia, môže vyhrať dosiahnutím konečného skóre, ktoré je vyššie ako krupiérove, 

Ako double funguje?

Pre odborníkov: Ak ste počítačom kariet, čítajte ďalej, aby ste boli čo najviac informovaní, ale v konečnom dôsledku by ste mali počítať s rozhodnutím, či zdvojnásobíte alebo nie – je to jednoducho vaša najlepšia strela a najspoľahlivejšia taktika .

Pre nováčikov: Ako sme už spomenuli, cieľom je poraziť dílera a najvyššie skóre je 21. Kombinujte to so skutočnosťou, že existuje 16 rôznych kariet s hodnotou desať (10, Jack, Queen a King, v štyroch oblekoch), a štatisticky vzaté, takmer vždy má zmysel zdvojnásobiť sa, keď máte počiatočnú kombinovanú kombináciu 11 bodov. Ďalším faktorom, ktorý musíte brať do úvahy pri zdvojnásobení, je ruka krupiéra. Ak má predajca skóre 4, 5 alebo 6 proti celkovému počtu 10, zdvojnásobenie je tou správnou cestou. Ak má krupiér 5 alebo 6, zdvojnásobte ich, keď máte celkom 9.

Kedy nezdvojnásobovať

Ak chcete identifikovať momenty, ktoré vám bránia v zdvojnásobení, musíte myslieť na pozitívny a negatívny počet. Pri pozitívnom počte majú karty, ktoré sú vonku, nižšiu hodnotu, čo znamená, že existuje vyššia šanca, že hráčovi bude rozdaných 10 zo zvyšných kariet v balíčku. Na druhej strane, negatívny počet je, keď sú karty s vyššou hodnotou už na stole – to znamená, že zostávajúce karty v balíčku budú pravdepodobne mať nižšiu hodnotu a menej pravdepodobné, že budú pre vás výherné. Ak má krupiér už 10, je to varovný signál, aby ste počkali. Iste, nemusíte byť zázrak, ktorý dokáže presne sledovať všetky karty, ale pokračujte v nácviku a časom sa budete cítiť pohodlnejšie. Používajte zdravý rozum – viete, aké hodnoty majú karty v balíčku s 52 kartami, takže stačí venovať pozornosť tomu, čo už je vonku, a zvyšok urobí váš črevný inštinkt.

Ako signalizovať dvojnásobok?

Po rozdaní prvých dvoch kariet položte ďalšie žetóny vedľa pôvodnej stávky, ale nie na ne, a podržte jeden prst. Pri hraní online blackjacku jednoducho kliknite na „dvojité“ tlačidlo.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...