Najlepšie kasína

Ako vyhrať v automatoch?

Hľadáte tipy na hracie automaty, ako vyhrať v automatoch? Ak ste urobili čo i len okrajové vyhľadávanie, uvidíte, že existuje veľa tipov.  V tomto článku sa venujeme zdanlivo nekonečným tipom a trikom na automatoch.

1 – NÁJDITE BONUSY BEZ VKLADU

Predtým, ako sa pozriete na spôsoby, ako oklamať automat, skúste oklamať kasíno. Kasína nebudú šťastné, že to píšeme, ale je pravda, že ak sa pozriete na správne miesta, môžete získať veľa vecí zadarmo.

Kasína sú podniky a kasína potrebujú hráčov. Je to vysoko konkurenčné odvetvie, preto sa kasína snažia navzájom prekonať, aby vás dostali pred ich vlastné „dvere“.

Žiadne bonusy za vklad nie sú v zásade peniaze zadarmo. Vklad vo výške 10€ vám dáva šancu vyhrať v automatoch bez rizika straty. Investícia času do hľadania bonusových kódov bez vkladu môže dramaticky zvýšiť vaše šance hrať automaty zadarmo, zatiaľ čo vyhrávate skutočné výhry.

2 –  NEDOBÝVAJTE HRACIE AUTOMATY ALE KASÍNA

Ako sme už povedali, konkurencia medzi kasínami pri získavaní nových hráčov je tvrdá a dá sa využiť vo váš prospech. Zatočenia zadarmo a bonusy – to sú všetky spôsoby, ako kasína súťažia o to, aby vás dostali ku sebe. Mnoho potenciálnych hráčov nevie, že zákony o hazardných hrách online sa v jednotlivých štátoch a krajinách veľmi líšia, takže v niektorých krajinách môžu kasína ponúknuť bonusy a výhody v iných krajinách aj zakázané.

Tam majú obyvatelia Slovenska skutočne výhodu. Slovenské zákony o hrách umožňujú hráčom získať jedny z najlepších bonusov na svete.

Aký je rozdiel medzi bonusom a fantastickým bonusom? Z toho, čo sme videli, je prvým hľadaným kritériom stávková požiadavka. Stávkovou požiadavkou je multiplikátor, ktorý definuje sumu, ktorú budete musieť staviť pred uvoľnením bonusu. U väčšiny bonusov si nebudete môcť vybrať samotný bonus a z bonusu si budete môcť vybrať až to, čo ste vyhrali v automatoch, až keď splníte požiadavku na stávkovanie. Požiadavka na stávkovanie sa v hazardnom priemysle často označuje ako „prehrávač“.

Hľadajte teda nízke stávkové požiadavky na hranie. 10-násobok alebo menej sa vždy považuje za dobrý obchod. Žiadna požiadavka na prehranie je fantastická, ba až nereálna ponuka.

Na objasnenie konceptu povedzme, že ste sa zaregistrovali na bonus 10 € s 50x prehraním (požiadavka na stávkovanie). To znamená, že by ste museli vsadiť 500€ zo svojej bonusovej výhry predtým, ako budú peniaze prevedené na váš hotovostný zostatok a k dispozícii na výber.

Rovnaký bonus 10 dolárov s požiadavkou 10x stávkovania by teraz znamenal, že musíte iba staviť 100 dolárov zo svojej bonusovej výhry, aby ste mohli vyplatiť peniaze.

Ďalej je nevyhnutné hľadať bonusy, ktoré neprichádzajú s maximálnou hotovosťou. Mnoho kasín týmto spôsobom obmedzí sumu, ktorú si môžete vybrať z bonusových výhier. Slová „bez maximálnej výplaty“ v bonusových podmienkach by mali byť hudbou pre vaše uši.

3 – VEĎ, KTORÉ HRACIE AUTOMATY NEHRAJÚ

V priebehu rokov však kasína prijali určitú taktiku pri umiestňovaní voľných strojov, aby minimalizovali straty a maximalizovali výplatu. Všeobecným pravidlom bolo, aby sa stratové stroje nedávali k dverám alebo na konce dlhých uličiek blízko východov. Áno, skutočne sa to stáva, ľudia trafia jackpot! A kasíno chce, aby ich radosť bola nákazlivá a rozšírila sa na čo najväčší počet ďalších hráčov.

4 – Choďte NÁHODNE, NIE PROGRESÍVNE

Existujú dva typy jackpotu automatov, náhodný a progresívny. Náhodné jackpoty sú zvyčajne pevne dané a ako už z názvu vyplýva, vyskakujú náhodne. Progresívne jackpoty združujú peniaze hráčov a ich neustále sa zvyšujúca suma závisí od toho, koľko ľudí hrá konkrétny slot. Progresívci prichádzajú aj vo viacslotových formách, pričom skupina rôznych strojov spolupracuje na ponúknutí jedného, neustále sa zvyšujúceho mega jackpotu. Progresívci ponúkajú možnosť vstúpiť do kasína ako úbožiak a odísť do klubu milionárov, čo ich očividne robí veľmi, veľmi lákavými.

5 – ZDARMA JE DOBRÉ

Ako už bolo spomenuté vyššie, kasína sú vysoko konkurenčné podniky a neustále hľadajú nových hráčov. Aby prilákali nových alebo starých hráčov späť do konkrétneho kasína, kasína často ponúkajú otočenie zadarmo na vybraných hracích automatoch. Využite možnosť hrať zadarmo. Otáčanie zadarmo poskytuje skvelý spôsob, ako sa naučiť hru a zistiť, ako vyhrávať v hracích automatoch, získať predstavu o tom, ako najlepšie uzavrieť stávky, a prípadne vyhrať veľkú cenu.

6 – STÁVKUJTE MÚDRO

Konvenčné automaty múdrosti kážu „Bet Max“. Odôvodnenie je dosť jednoduché. Vďaka automatom, ktoré majú v dnešnej dobe viac výplatných línií, keď stavíte max, môžete na výhrach z viacerých línií zarobiť veľké peniaze, čo je pravda.

Zároveň je potrebné mať na pamäti, že s generátormi náhodných čísel sú vaše šance na výhru v hracích automatoch rovnaké bez ohľadu na to, či stavíte maximum. Jednoducho povedané, maximálna stávka nezvýši vaše šance na výhru. To znamená, že na niektorých strojoch s pridanými funkciami a bonusmi, ako napríklad Fucanglong, môže stávkovanie max exponenciálne znásobiť vaše výhry. Fucanglong má neuveriteľne výkonné funkcie a po spustení funkcie získate množstvo bezplatných hier v hodnote vašej stávky. Predstavte si každú hru zadarmo ako multiplikátor stávok, voľnú šancu na vyššiu stávku a získajte maximum odmien.

Faktom je, že všetky výherné automaty majú určitý stupeň tzv. Volatility. Automaty s vysokou volatilitou sa nevyplácajú tak často, ale vyplatia sa viac, keď sa vyplatia. Stroje s nízkou volatilitou vyplácajú menšie výhry častejšie. Ak chcete zarobiť na strojoch s vysokou volatilitou, oplatí sa staviť vysoko. Faktor v multiplikátoroch vďaka špeciálnym funkciám, čo by mohlo znamenať obrovské výhry. V prípade strojov s nízkou volatilitou je často lepšie staviť nižšie a pri hľadaní jedného obrovského jackpotu postupovať pomaly, ale rovnomerne.

7 – SKONTROLUJTE VÝPLATNÉ LÍNIE

Pri výbere automatu je vždy dobré skontrolovať a porovnať výplatné tabuľky (tip – môžete si urobiť predstavu o volatilite automatu). Variácie vás môžu prekvapiť a môžu časom zmeniť váš bankroll.

8 – PRAX, HRAJTE ZADARMO

tip na výherné automaty s tajomstvom hracích automatov Bezpochyby najlepším spôsobom, ako otestovať svoju stratégiu a naučiť sa, ako vyhrávať v automatoch, je cvičiť hraním zadarmo. Pred vložením peňazí si vždy zahrám hru zadarmo, aby som získal predstavu o tom, ako tieto funkcie fungujú. Otáčanie zadarmo, bonusové kolá a multiplikátory sa veľmi líšia v závislosti od automatu, čo robí z hry voľnú hru skvelým spôsobom, ako pochopiť šance konkrétneho automatu alebo sady automatov.

9 – SLEDOVAŤ ŠPECIÁLNE BONUSOVÉ PONUKY

Skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoj bankroll, je skočiť na špeciálne bonusové ponuky, ktoré sa z času na čas objavia. Kasína často ponúkajú sezónne bonusy alebo bonusy určené na to, aby ste sa dostali späť do hry, ak ste určitý čas nehrali v konkrétnom kasíne. Niekedy sa zdá, že tieto ponuky prichádzajú z ničoho nič vďaka internej akvizičnej a retenčnej stratégii marketingového oddelenia kasína. Dajte pozor na oči, pretože zvyčajne ide o časovo citlivé ponuky, ale môžu byť skutočne fenomenálne.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...