Najlepšie kasína

Apollo turnaj v Doxxbet online kasíne o 2000€

Doxxbet kasíno sa znova hlási o pozornosť so skvelým Apollo turnajom. Vyčlenil si balík v nadupanej sume 2000€. Tento bonusový balíček je pripravený pre 50 najlepších hráčov turnaja. Dnešným dňom čiže 24. marca štartujeme a končíme 30. marca. 7 dní je doba, kedy môžeš tento bonusový turnaj využiť, preto nepremeškaj túto skvelú ponuku od Doxxbet online kasína.

Ako už býva zvykom pri týchto Apollo turnajoch v podaní Doxxbet kasína, 50 najlepších hráčov s najvyšším počtom bodov čaká štedrá odmena v podobe bonusov,) a to až do výšky 350€ na záver tohto skvelého Apollo turnaja.Zúčastniť sa môže naozaj každý , a nie je to vôbec ťažké. Stačí v sekcii kasína hrať Apollo hry a takto získavať body, deň čo deň. Prvých 50 hráčov v daný deň ktorí vsadili najviac peňažných prostriedkov získavajú body v rozmedzí od 1 do 50 bodov. Pochopiteľne, čím viac stavíš tým viac bodov získavaš. Tento turnaj je špecifický tým, že vyplácaný nie si každým dňom, ale až na konci turnaja. Ten najlepší získava 350€. Výhra sa pripisuje na hráčske konto v podobe bonusu, bez akýchkoľvek skrytých podmienok vo finálnom závere tohto Apollo turnaja od Doxxbet online kasína.

Apollo hry sú: Bonus Joker II, Turbo Slots, Smiling Joker II, Gangster World, Midnight Fruits 81, Mystery Apollo II, Blood, Mad Mechanic Deluxe, Pandora, Slot Birds, Four Fruits II, Dice 81, Burning Dice, Lucky 81, Wild Fruits 27, Atlantis, El Dorado Treasure, Hell Game, Horus Eye.

Prajeme veľa zábavy!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...