Najlepšie kasína

Automatový stávkový systém

Roztočte valce vo svoj prospech a urobte krok bližšie k víťazstvu so stratégiami stávkovania na automatoch. Vďaka jednoduchým pravidlám a hrateľnosti automatu si môžete domov priniesť tučné výplaty a zároveň si užiť maximálnu zábavu!

Vďaka svojim jednoduchým funkciám by si niekto mohol myslieť, že hranie automatových hier je len o roztočení valcov a dúfaní v to najlepšie. Vaše stávky sú však stále vo vašich rukách. Ak budete hrať správne, môžete získať šancu užiť si obrovské výplaty aj bez toho, aby ste dosiahli jackpot!

Rôzne druhy stávkových automatov

Hracie automaty sú jednou z najjednoduchších kasínových hier, aké existujú. To, čo z toho robí zábavu, je vzrušenie z toho, že neviete, kam vás každé točenie zavedie.

Aj keď neexistuje spôsob, ako predpovedať výsledok zatočenia, existuje niečo, čo môžete so svojou stávkou urobiť, aby ste mohli zarobiť viac, ako stratíte. Pozrite sa na nižšie uvedené stratégie stávkovania a zistite, ktorá z nich bude pre vás najlepšia!

1. Vyhrajte góly, zastavte limity a limity nahého ťahu

Ak radi čítate knihy o stratégii hracích automatov, pravdepodobne ste sa už stretli so skvelými knihami John Patrick’s Slots vydanými v roku 1994. Môže to byť klasika, ale stále je to jedna z najrelevantnejších kníh o stratégii hracích automatov.

V knihe John Patrick povedal, že prvá vec, ktorú musíte mať vo svojej stávkovej stratégii, je limit na obnaženie. Nahé ťahy označujú každé zatočenie bez výhry.

John Patrick odporučil stanoviť si limit, koľko strát môžete utrpieť. Povedal, že keď dosiahnete uvedený limit, mali by ste prejsť na iné automatové hry, pretože hra môže byť chladná alebo ťažko vyhrateľná. Tým obmedzíte svoje straty a zostanete otvorení uzatváraniu ďalších stávok na iné hry!

Ďalšia vec, ktorú by ste mali mať, je stop-loss limit. Stop-loss je výška vášho bankrollu v relácii, ktorá vám signalizuje, aby ste prestali hrať, keď sa hra vyschne.

Ak chcete nastaviť limit stop-loss, musíte sa rozhodnúť, koľko percent zo svojho bankrollu ste ochotní prehrať v každej hre. Napríklad máte bankroll 100 € a stop-loss limit 20 %. Keď prehráte približne 20 €, musíte hru ukončiť a nájsť si novú.

Ak budete mať na pamäti tieto koncepty, pomôže vám to rozhodnúť sa, koľko staviť na automaty a znížiť svoje straty. Na automatových hrách je to, že sú vo svojej jednoduchosti také návykové, že sa nemôžete ubrániť roztočeniu valcov, takže je dobré mať kotvu, ktorá vám zabráni robiť ďalšie straty.

2. Priamy 60 slotový systém

Priamy systém 60 slotov je jednou z najzákladnejších stratégií v stávkovaní. Pre túto stratégiu všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť si stop-loss limit na 60% a udržať si cieľ výhry na 60%. Pomáha vám vyhnúť sa obrovským stratám a udržať si toľko výplat, koľko môžete.

V tejto stratégii sa stane, že hru zastavíte, keď dosiahnete ktorýkoľvek limit. Napríklad, ak máte bankroll 100 €, musíte hru ukončiť, keď začnete vyhrávať alebo prehrávať 60 €, podľa toho, čo nastane skôr.

3. Systém cik-cak

Cik-cak systém je stávková stratégia, ktorá vám povie, aby ste vsadili väčšie stávky, keď sa začnú objavovať výherné symboly, pretože to znamená, že automat sa blíži k výplate. Tento systém nie je platný, ale môže vám priniesť šťastie, najmä v kasínových hrách, ako sú automaty, kde je všetko na náhode!

4. Systém Martingale pre sloty

Systém Martingale je jedným z najpoužívanejších stávkových systémov v kasínových stolových hrách, no niektorí hráči ho využívajú aj v automatoch. Pre tento stávkový systém musíte zdvojnásobiť svoju stávku vždy, keď prehráte, aby ste mohli získať späť svoje straty a získať viac výplat v momente, keď vyhráte.

Aby táto stratégia fungovala, musíte mať obrovský bankroll, ako aj disciplínu skončiť, keď hra už nefunguje vo váš prospech. Pri používaní tejto stratégie vždy aplikujte limity pre holú stratu a stop-loss!

5. Systém sledovania všetkého, čo robíte

Táto stávková stratégia vám dáva predstavu o tom, či z hry profitujete alebo jednoducho robíte viac strát. Aby tento stávkový systém fungoval, musíte venovať pozornosť tomu, koľko kreditov máte v automate. Potom musíte sledovať trvanie času, ktorý strávite pri každej hre. Na to môžete mať pri sebe stopky. Nakoniec by ste mali spočítať počet zatočení, ktoré urobíte.

Keď hru zastavíte, budete vedieť, koľko sa vám podarilo staviť, vynásobením počtu zatočení, ktoré ste urobili svojou stávkou. Keď skončíte s výpočtom výšky stávky, môžete si vziať kredity, ktoré máte na automate, a odpočítať ich. Ak je výsledok negatívny, utrpeli ste straty. Ak je pozitívny, potom ste získali zisk!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...