Najlepšie kasína

Bicicleta

Postavte sa, majte oči upreté na loptu a poriadne napriahnite, aby ste zasiahli sladký kop nožničkami do horného rohu siete. Bicicleta je úplne nový automat od spoločnosti Yggdrasil Gaming, ktorý preberá futbalovú tému nabitú akciami a dáva hráčom príležitosť nakopnúť sa k niektorým z najlepších profesionálnych futbalistov v úžasnej atmosfére štadióna.

Tento 5-valcový video automat má 25 výherných línií, vytočiť môžete výhry v hodnote až 1 000 €. Nie je to však všetko o výhre (no, väčšinou je to ono!), Pretože túto hru je neuveriteľne zábavné hrať s mnohými vzrušujúcimi bonusovými funkciami, ako sú free spiny!

Zadná strana siete

Ak existuje na svete jeden šport, ktorý má univerzálnu príťažlivosť, potom by to bol futbal. Hra sa hrá od Tokia po Buenos Aires a dáva obyčajným ľuďom šancu uniknúť zo svojho každodenného života a povzbudiť svoje obľúbené klubové tímy a domáce národy. Futbal samozrejme nie je pre každého to pravé, ale ak sa nemôžete nabažiť krásnej hry, určite nebudete sklamaní z tohto automatu od Yggdrasil Gaming.

Herná mriežka hry 5×4 je predstavená pred obrovským futbalovým štadiónom povzbudzujúcich fanúšikov, ktorí umiestňujú hráčov priamo do srdca diania a do stredu ihriska, kde nájdu štvoricu profi hráčov, ako aj niektoré všeobecné karty/ikony. Tieto ikony sú vynikajúco navrhnuté a majú postavy, ktoré majú 3D kreslený vzhľad, aby vykreslili svoje atletické postavy a trochu pochybné účesy. Neboli by to praví futbalisti, keby neurčovali trend v tom, ako si nestrihať vlasy, však?

Bonusový bonus za predĺženie

Je pravda, že tu ani zďaleka nie sú najväčšie násobenia výhier vo svete výherných automatov. Hráči by však mali vziať do úvahy skutočnosť, že táto hra má 25 rôznych spôsobov, ako vyhrať, a pomerne slušnú škálu bonusových funkcií pre ďalší výherný potenciál.

Na začiatok je tu štandardný divoký symbol – jednoducho vyobrazený slovom „divoký“ – ktorý sa používa ako náhrada za všetky ostatné ikony v hre, aby poskytla kombináciu s najvyššou výplatou. Navyše je tu futbalová ikona „Free Spin“, ktorá predstaví 8, 16 alebo 24 free spinov vždy, keď sa na valcoch objavia tri, štyri alebo päť na ľubovoľnej pozícii. Hráči môžu tiež dostať do rúk 8 – 12 free spinov alebo nejaké náhodné výhry až do 1 000 kreditov, ak sa na piatom valci objaví symbol ocenenej trofeje.

Počas bezplatných zatočení predvedie každá postava futbalistu, ktorá sa vám pred očami predstaví, akrobatický kop v podobe nožničiek. Toto však nie je len na parádenie, pretože každý hráč, ktorý dokáže prekonať brankára a zasiahnuť zadnú časť siete, sa po zvyšok hry zmení na lepkavý wild symbol. A ak ikona trofeje počas voľných roztočení pristane na poslednom valci, hráči budú mať šancu hrať s divokým valcom, ktorý premení všetky symboly na náhodnom valci na lepkavý wild symbol.

Výherca na poslednú chvíľu

Bicicleta je perfektný automat, ktorý vás naladí svojou úžasnou futbalovou akciou a lákavou atmosférou. Aj keď obvykle nie ste veľkým futbalovým fanúšikom, stále by vás mohlo potešiť, čo tento automat Yggdrasil ponúka vďaka vzrušujúcemu bonusovému kolu zatočení zadarmo s lepkavými wild symbolmi.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...