Najlepšie kasína

Blood Revival

Automat Blood Revival je jedným z najnovších výtvorov populárnych hier Apollo. Ak hľadáte niečo na strašidelnej, krvavej a hrôzostrašnej strane, nebudete musieť hľadať ďalej ako tento slot. Už len z strašidelných vizuálov a strašidelného soundtracku vám bude behať po chrbte zimnica!

Žiadny automat nie je kompletný bez niekoľkých funkcií a automat Blood Revival má veľký potenciál, s pôsobivými divokými výhrami a bonusovými hrami. Pokiaľ ide o výhry v podobe strašidelných výplat, tento slot má toho na rozdávanie viac než dosť.

Desivé pamiatky a strašidelné výplaty

Aj keď ste možno viac zvyknutí na atraktívne dámy a zdatných pánov, pokiaľ ide o vaše upírske hracie automaty, hrací automat Blood Revival má úplne iný charakter. S dostatkom krvi, krvavými výrezmi a niekoľkými vyložene strašidelne vyzerajúcimi obrázkami nie je tento pre slabé povahy. V skutočnosti to pripomína mučiaci žalár viac ako grófsky hrad.

Ceny krviprelievania

S celkovým počtom 20 výherných línií v mriežke 5×3 je online automat Blood Revival, pokiaľ ide o jeho spiny, pomerne štandardný. Aj keď vývojár nezverejnil informácie o volatilite slotu, štýl hry naznačuje, že stojí okolo strednej hranice.

Okrem toho je Apollo predovšetkým o všestrannosti, pokiaľ ide o ponuku ich automatov. Preto môžu byť čokoľvek od ich RTP po minimálny a maximálny rozsah zmenené v závislosti od rozhodnutí poskytovateľa kasína alebo softvéru – a tiež od maximálnej stávky. Skvelé pre kasína, ale menej informatívne pre hráčov ako ste vy.

Vyhrajte tieto hrozné bonusy

Ak máte radi šťavnaté automaty plné funkcií, online automat Blood Revival vás nesklame. Možno to nie je najinovatívnejšie, ale je potrebné upustiť od niektorých pevných prvkov. Zahrnutá je funkcia Gamble, ktorá je základom titulov Apollo Games – umožňuje vám zdvojnásobiť svoj vklad.

Medzi ďalšie funkcie patrí wild symbol, ktorý ponúka dvojnásobné výhry na ľubovoľnej výhernej línii s divokým symbolom. Dôležitú úlohu zohráva aj bonusová funkcia, kedy sa hráčom dostane 10 spinov zadarmo. Každá respin uzamkne všetky výherné kombinácie, čo vám umožní skutočne zhromaždiť tieto čísla a získať svoje výhry.

Každý bonus a rôzne funkcie samozrejme dokonale zapadajú do strašidelnej témy – takže pri veľkých výhrach neočakávajte slnečné lúče a dúhy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...