Najlepšie kasína

Blood

  • Šanca na výhru 6/10: automat s výplatnosťou cez 94,40 %
  • Dojem, hudba a vzhľad 8/10: jednoduchý automat, ktorý vám ale dokáže navodiť pocit strachu
  • Zábavnosť 9/10: ak máte radi horory a radi sa bojíte, Blood je niečo presne pre vás

Blood – automat od spoločnosti Apollo

Apollo je známym výrobcom klasických hier v kamenných herniach, no spoločnosť sa už preslávila aj svojimi online automatmi. Výbornou ukážkou kvalitného automatu je práve automat Blood, ktorý vám dnes predstavíme.

Blood, ako nám vyplýva už aj z názvu, je plný hororovej tématiky v podobe krvi a iných strašidelných prvkov akými sú upíri, rakvy, prebodnuté srdcia, rakvy a podobné. Čo vám k nemu ešte môžeme odporučiť je to, že ak ste slabšia povaha, tak si dvakrát premyslite, či toto bude pre ňho vhodné vzrušenie . Celkový strašidelný dojem automatu dotvára jednoduchá melódia, ktorá sa k danému prostrediu hodí.

Automat pozostáva z 5 valcov po 3 symboly a 5 pevne stanovených nemenných výherných línií. Zvoliť si vlastnú hodnotu stávky môžete urobiť prostredníctvom tlačidla menu a následným kliknutím na ikonu žetónu. Nastaviť si čiastku môžete už od 0,10€.

Strašidelný Wild symbol vás dostane

Hra Blood obsahuje iba jeden špeciálny symbol, inak povedané Wild symbol. Blood symbol funguje štandardným spôsobom, a to tak, že nahrádza symboly tak, aby sa dotvorila výherná kombinácia. Symbol znázorňuje rakvy s množstvom krvi.

Veľkým lákadlom je wild symbol Blood preto, pretože sa občas stane scenár, v ktorom sa wild symbol rozšíri a nahradí všetky symboly na danom valci. Týmto spôsobom navýši vašu výhru.

Zhrnutie

Výhry na automate Blood síce nepadajú až tak často, no keď už k tomu príde, symbol Wild sa postará o to, aby vaša výhra stála za to. Automat nás bavil aj svojím spracovaním, hudbou a efektami, a preto ho hodnotíme pozitívne. Výhodou je aj to, že si ho môžete vyskúšať priamo u nás.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...