Najlepšie kasína

Bonus bez vkladu 2021

Bonus bez vkladu je ten, ktorý získate aj bez nutnosti prvého vkladu do vášho účtu v online kasíne. Bonus bez vkladu je bezplatný bonus, ktorý online kasína zvyčajne poskytujú svojim novým hráčom, avšak môže ísť aj o isté extra bonusy, ktoré sa poskytujú stálym hráčom. Žiadna požiadavka na finančný záväzok zo strany hráča tak vytvára prostredie bez rizika, ktoré je skvelé pre nácvik a skúšku ponuky online kasína a hráči si tak môžu obzrieť kasíno a jeho ponuku. Bez ohľadu na uvedené, bonus bez vkladu je jeden z najštedrejších bonusov, ktoré kasíno môže dať svojim hráčom.

Bonus bez vkladu je jeden z najzaujímavejších uvítacích bonusov, ktorý hráč získa pri registrácií v online casine a medzi slovenskými kasínami.

Okrem iného, cez bonus bez vkladu, si hráči môžu vyskúšať nové hry, ktoré dovtedy nehrali. Spravidla má bonus bez vkladu formu peňažného vkladu, ktorý je pripísaný na účet hráča po registrácií. To všetko bez toho, aby hráč musel vložiť nejaký vlastný vklad. Nejde o poskytnutie klasickej hotovosti, teda hráči si nemôžu okamžite vyplatiť bonus bez vkladu. Tento bonus bez vkladu je teda určený výhradne na hranie hier, oboznámenie sa s pravidlami či prostredím online kasína. Bonus bez vkladu je skvelý spôsob ako v online kasíne začať a odštartovať tak svoju hráčsku kariéru.

bonus bez vkladu, vo väčšine prípadov, môžete uplatniť iba stlačaním tlačidla hrať na jednotlivých hrách, ktoré ponúka online kasíno a v niektorých prípadoch, keď si to vyžaduje dané kasíno, treba zadať i bonusový kód, ktorý vám bol pridelený pri registrácií alebo počas hry. Niektorý bonus bez vkladu je priamo spojený s ich webovou stránkou alebo mobilnou aplikáciou a nemusíte zadávať žiadne kódy.

Dodatočné bonusy

Okrem bonusu bez vkladu za prihlásenie kasína spravila poskytujú novým hráčom aj ďalšie dodatočné bonusy. Niektoré bonusy môžu byť špecifické pre konkrétne hry, niektoré vám umožnia hrať výherné automaty, iné poker alebo kasínové hry. Niektoré sú časovo špecifické, určujú dokedy máte svoj bonus bez vkladu využiť. Čas na presádzanie získaného bonusu môže byť napríklad do 3 hodín alebo aj do 3 dní, záleží to od toho, aké podmienky si určí online kasíno. Jedná sa napríklad o free spiny alebo extra žetóny, ktoré môžu využiť v príslušných hrách. Všetky tieto benefity slúžia jednému účelu – motivovať hráčov hrať viac. Tým sa zvýši aj pravdepodobnosť ich výhry, a zároveň sa zvýši aj návštevnosť daného online kasína.

Pomerne jednoducho sa tak dokážete, cez bonus bez vkladu, dostať k slušným výhram bez vkladu, čo sa rozhodne oplatí využiť.

Prvým krokom je nájdenie vhodného kasína, ktoré tento bonus ponúka a dôležité je aj overenie si jeho existencie aby ste sa nestali obeťou podvodu či šikovne skrytých podmienok využitia bonusu bez vkladu. Každé kasíno má iné pravidlá a podmienky pre výber, preto je tento krok veľmi dôležitý.

DOXXbet online kasíno 5000 + 250
DOXXbet online kasíno 5000 + 250l

Vernostný bonus

Vernostný bonus patrí rovnako tak, ako aj bonus bez vkladu medzi jedny z najzaujímavejších bonusov, aké online kasína ponúkajú. V čom tento bonus spočíva? Vernostný bonus, ako je nám už aj z názvu jasné, je odmenou za vernosť hráča kasínu a môže mať viacero podôb. Najrozšírenejšou podobou vernostného bonusu je zrejme vernostný program, ktorý má podobu odmeňovania hráčov za ich prestávkované finančné prostriedky. 

Funguje to tak, že kasíno urči, koľko pestávkovaných finančných prostriedkov znamená jeden vernostný bod. Tieto vernostné body môžete následne premeniť na rôzne odmeny. Podoba premeny týchto vernostných bodov sú napríklad free spiny, kredity navyše, vstupenky na zaujímavé eventy zadarmo či rôzne iné vecné odmeny ako mobilné telefóny či zájazdy. V ponuke niektorých online kasín je vernostný bonus, ktorý môžete získať v podobe odomknutia zaujímavých nových funkcií na stránke online kasína. Vernostné bonusy sú pevnou súčasťou ponuky všetkých online kasín na Slovensku.

 

Ako získať bonus bez vkladu 2021

 

Ďalším dôležitým krokom je si overiť na čo daný bonus bez vkladu získate. Niektorý bonus bez vkladu je konkrétne určený na danú hru, napríklad bonus bez vkladu určený konkrétne na hru ruleta. Ak chcete v online kasíne hrať výherné automaty, tento bonus vám bude zbytočný.

Takzvaný „No deposit bonus“, alebo po slovensky bonus bez vkladu, možno získať hneď viacerými spôsobmi.

DOXXbet online kasíno 5000 + 250
DOXXbet online kasíno 5000 + 250l

Extra kredit – bonus bez vkladu

 

Extra kredit funguje na tom istom princípe ako ostatné bonusy, rozdiel je len vo forme akej sa bonus ponúka. Nevzťahuje sa iba na nových ale ponúka sa i stálym hráčom. Opäť záleží na jednotlivých kasínach ako si oni stanovia svoje pravidlá. Poskytovanie extra kreditu môže byť viazané na uloženie vlastných peňažných prostriedkov do online kasína, ale nie je to pravidlom. Hráči kredit využívajú na hranie hazardných hier, ktoré si určí prevádzkovateľ kasína. Podmienky sú individuálne a je potrebné byť obozretný nie len pri hre, ale aj pri požiadavkách na vyplatenie výhier získaných z extra kreditu.

Žetóny zdarma – bonus bez vkladu

 

Žetóny zdarma sú ďalšou formou benefitu poskytovaného online kasínami. I tu platí, že jednotlivé online kasína si stanovujú vlastné podmienky pre poskytovanie extra žetónov registrovaným hráčom. Poskytovaním extra žetónov hráčom má vytvoriť u hráčoch návyk na hranie aj  pri takých hrách, ktoré používajú ako platidlo práve žetóny.

Na mnohých webových stránkach sa hráči môžu oboznámiť s neskutočne pestrou ponukou rôznych bonusových akcií, ktorými sa jednotlivé online kasína propagujú a prezentujú. Pred uplatnením extra žetónov je vhodné sa vopred oboznámiť s podmienkami ich poskytovania. Nakoľko aj tieto môžu byť viazané aj na poskytnutie vlastného vkladu zo strany hráča.

Peniaze zadarmo – bonus bez vkladu

Kasína sa snažia nalákať hráčov aj prostredníctvom voľných peňazí. Je potrebné akurát zaregistrovať sa v kasíne a to hráčovi poskytne určitú sumu bonusu. Toto je celkom vhodná príležitosť pre tých, ktorí nechcú dať svoje peniaze do stávky, ale zároveň si chcú vyskúšať niektorú z hier. Avšak väčšina online kasín má nastavené určité požiadavky na stávkovanie, ktoré je potrebné splniť. Musí tak urobiť skôr, než si hráč bude môcť svoje výhry nechať vyplatiť. Požiadavky na stávkovanie sú determinantmi, ktoré reprezentujú počet, koľkokrát treba hrať, kým je možná výplata akejkoľvek výhry.

Ako bonus bez vkladu premeníte na finančné prostriedky?

Ak si vyberiete bons, ktorý vám vyhovuje, určite vás bude záujímať aj to, aká je následne cesta k tomu, aby ste tento bonus bez vkladu premenili na skutočné peniaze. Aby sa vám podarilo premeniť bonusy na skutočné peniaze potrebujete najskôr splniť rôzne podmienky. V prvom rade je dôležité určiť či sa jedná o podmienený bonus alebo nie. V prípade, že  chcete využiť nepodmienený bonus, vaše peniaze budú po prijatí automaticky prijaté na vaše hráčske konto. 

Iné je to vtedy, ak si vyberiete bonus s požiadavkami na prestávkovanie. V takomto prípade budete musieť svoj bonus „otočiť“ na niektorých hrách, ktoré bonus vyčleňuje.

Bonus bez vkladu vs. Vstupný bonus

Vstupné bonusy, na rozdiel od bonusu bez vkladu, je možné získať len za splnenia určitej podmienky. Hlavnou podmienkou je vykonanie vlastného vkladu vo vopred stanovenej výške a sprevádzať ho môžu aj iné podmienky. Zatiaľ čo na druhej strane nie je bonus bez vkladu podmienený vlastným vkladom. Z tohto dôvodu sú uvítacie bonusu zo strany hráčov využívané menej často ako bonus bez vkladu. Je to teda menej využívaný bonus zo strany hráčov ale stále dosť lukratívny a využívaný. A to aj napriek tomu, že bonusy bez vkladu sú charakterizované ako menej profitujúce.

Hráči ich aj tak milujú, a to preto, lebo ich dostanú doslova zadarmo, bez potreby zainvestovania. Z hľadiska lukratívnosti a ziskovosti sa ale hráčom oplatí zariskovať. Keď si vložia do hry vlastné investície, majú vyššiu šancu na navýšenie ich hráčskeho konta. V oboch prípadoch ale ide o pomerne úspešný marketingový nástroj online kasín. Práve ním sa online kasína snažia prilákať nových hráčov, a vo väčšine prípadov veľmi účinne. Je už na zvážení hráča, ktorý bonus je pre neho výhodnejší a lepšie uplatniteľný v hre. Uvítací bonus je ľahšie získať ale častokrát je veľmi obmedzený podmienkami, na druhej strane bonus bez vkladu je veľmi lákavý pre hráčov, ktorý si chcú hry v online kasíne vyskúšať.

Bonus bez vkladu v slovenských kasínach 2021

 

Slovenské online kasína sa doslova predháňajú vo vymýšľaní atraktívnych benefitov. Viackrát môžete natrafiť na bonus bez nutnosti počiatočného vkladu. Jedná sa o druh benefitu, ktorý je odmenou praktický pre každého hráča, avšak samozrejme, po splnení hlavných podmienok, ktoré si vyžaduje každé kasíno ako je napríklad registrácia.

Celý proces od registrácie v slovenských kasínach až po zisk bonusu je veľmi jednoduchý a pochopiteľný. Ak má online kasíno bonus bez vkladu, ktorý sa v drvivej väčšine viaže len na dokončenie registrácie, vo svojom zozname benefitov, hráč by mal byť o získaní tohto bonusu informovaný ihneď po splnení podmienok. Pre všetkých záujemcov o herný svet je nepochybne dobrou správou, že nejedno slovenské online kasíno bonus bez vkladu už zaradilo medzi svoje benefity. Tento bonus je dostupný v online kasínach na Slovensku:

  • DOXXbet,
  • Tipsport
  • Niké Svet hier

V podobe niekoľkých voľných točení, ktoré je možné pretočiť na konkrétnom druhu hracieho automatu. Na populárnych ovocných automatoch od výrobcu Kajot bonus bez vkladu nehľadajte, tu zatiaľ tento bonus na Slovensku nie je dostupnýVyužitím bonusov si môžete začať znásobovať váš účet v online kasíne, alebo si vytvoriť slušný kapitál na ďalšie hranie výherných automatov.

DOXXbet bonus bez vkladu 2021

 

DOXXbet online kasíno ponúka bonus bez vkladu. 50 free spinov za registráciu na hru GEM HEAT úplne zadarmo a všetky výhry vám budú pripísané na váš herný účet po ukončení všetkých točení zadarmo. Zaujímavým je pri DOXXbet kasíne bezriziková stávka do výšky 20 eur. Doxxbet ponúka svojim novým klientom aj klasickú bezrizikovú stávku. Tú, môžete získať až do sumy 20 €. Jediné, čo je potrebné pre to urobiť je uzavrieť tiket s minimálne troma zápasmi, z ktorých každý bude mať kurz vyšší ako 1,5. Ak vaša stávka nevyjde, Doxxbet vám váš vklad vráti.

DOxxbet kasino attila vegh
DOxxbet kasino attila vegh

Tipsport bonus bez vkladu 2021

 

Veľmi populárnym a obľúbeným bonusom v Tipsporte je bonus bez nutnosti vkladu, ktorý dostanete súbežne so vstupným bonusom. Tento aktuálny bonus bez vkladu je vo výške 20 eur, ktoré sú však na hráčsky účet pripísané v takzvaných netoch. Ide o vlastnú menu spoločnosti Tipsport, kde 100 netov sa rovná 1 euru. Registračný bonus získa každý hráč, ktorý kompletne vyplní svoje profilové údaje a overí svoju totožnosť pomocou dvoch dokladov.

 

Niké Svet hier bonus bez vkladu 2021

 

Niké sa rozhodlo ísť odlišnou cestou ako konkurencia, a preto vo vstupnom bonuse neponúkajú peniaze zadarmo, ale lákavé free spiny bez vkladu. Nový hráči tak teraz môžu získať až 50 voľných pretočení zadarmo a hlavne bez nutnosti akéhokoľvek vkladu. Zisk tohto bonusu je veľmi jednoduchý, stačí sa registrovať, vyžiadať si bonus 50 free spinov a využiť tento bonus na všetkých dostupných výherných automatoch.

Ak by sme to mali zhrnúť, v každom prípade sú tieto bonusy bez vkladu v celku bez záväzkov a obmedzeniam podliehajú iba vtedy, ak chcete vyberať svoju peňažnú výhru, Využite ich k vyskúšaniu rôznych kasín a uvidíte, čo a aké kasíno vám najviac vyhovuje.

Ako ste sa sami mohli dočítať, pri bonuse bez vkladu jednoducho nič neriskujete a môžete len získať. Veľa šťastia v hre!

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujal vás bonus bez vkladu a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...