Najlepšie kasína

Book of Secrets

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 88-98%

Téma automatu: dobrodružné symboly

Valce: 5-valcové

Online automat Book of Secrets od Synot Games je jeden z mnoho výherných online automatu, za ktoré môže táto česká akciová spoločnosť. Táto hra Vás vezme na dobrodružnú cestu za pokladmi starovekého Egypta. Väčšina vášnivých hráčov určite pozná hru Book of Ra, ktorá sa bez debaty stala legendou medzi automatmi. Máloktorý slot je kopírovaný od tejto hry tak často ako práve tento, inšpirovaný príbehmi Indiana Jonesa. Táto je je tiež len istým klonom tejto slávnej hry a natoľko podareným, že ho od originálu odlíšite len veľmi ťažko.

Herný automat Book of Secrets je 5 valcový stroj s troma riadkami a 10 fixnými výhernými líniami, kde výherné kombinácie fungujú iba zľava doprava. Po dosiahnutí výhry v tejto hre môžete stále vyhrať viac, a to pomocou funkcie Riziko alebo po anglicky Gamble. Po jej spustení je vašou úlohou uhádnuť akej farby je karta, ktoré je otočená lícom. Túto možnosť môžete a nemusíte využiť. Ak farbu uhádnete vyhrávate dvojnásobok ale naopak ak je Váš tip nesprávny prichádzate o celú výhru.

Mínusom pri tejto hre v online automatoch sú bonusové prvky, ktorých tu až tak veľa nenájdete. Autori totižto poňali bonusové prvky po svojom a veľmi kreatívne. Spojili dva bonusové symboly do jedného. Tým je symbol knihy a má hneď dve dôležité funkcie. Zastáva funkciu WILD symbolu a nachádza sa na určitej pozícií, kde chýba určitý symbol, ktorý by uzatváral určitú výhernú kombináciu a línia sa považuje za kompletnú. Tiež funguje ako Scatter symbol a ak sa kniha zobrazí na valcoch tri a viackrát, dostanete sa do bonusového kola s 10 voľnými pretočeniami.

V celku je automat Book of Secrets podarený automat, peknou vizuálnou stránkou a skrýva síce málo ale výhodných bonusov.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...