Najlepšie kasína

Celebrity a hazardné hry

 Hazardné hry v kasínach sú pre každého a to platí i u celebrít. Konkrétne v metropole všetkých hazardných hier, Las Vegas, sa to celebritami len tak hemží. Najčastejšie sa tu vyskytujú známe tváre z filmového plátna a niektorí si tu dokonca vybudovali i povesť legendy. Každú povesť po svojom, i už v dobrom alebo zlom.

Byť v Las Vegas známym a akousi legendou je svojim spôsobom vyznamenanie. Kasína sa bijú o zisk nejakej celebrity, ktorá by k nim chodievala pravidelne hrať, čo by bola pre herňu obrovská reklama.

Bližšie si predstavíme hercov George Clooney, Ben Affleck a golfista Tiger Woods, ktorý často navštevujú Las Vegas a počas svojich návštev sa tu stali už legendami.

George Clooney a Dannyho parťáci

 

Jednou z legiend v meste hriechov je určite George Clooney. Hrdina filmu Dannyho parťáci si kasíno v Las Vegas obľúbil dlho predtým, než tento film natáčali. Je to veľmi sympatický herec, ktorý sa zapísal do pamäte svojich fanúšikov, ktorý ho spoznávali aj v Las Vegas. V Las Vegas sa vyznal, hlavne preto, že tu vystupovala ako speváčka jeho teta. George pravidelné hrá v súkromnej sekcií pre VIP hráčov, no nie vždy sa mu darí. 

Ben Affleck a štedrosť

 

Nemenej známy herec Ben Affleck sa medzi legendy zaradil hneď dvom spôsobmi. Svojou štedrosťou a schopnosťou hrať. Pri hre blackjack sa netají tým, že vie počítať karty a táto hra mu nie je cudzia. Počítanie je sice legálne ale kasíno to nerado vidí. Ben dokázal za noc vyhrať 140 tisíc dolárov a celú túto sumu následne rozdal personálu kasína.

Tiger Woods a modelky

 

Jeden z najlepších golfistou planéty, Tiger Woods, sa zase medzi legendy dostal iným spôsobom. Pri jeho návšteve kasína sa vyskytuje na VIP zoznamoch kasín, no oveľa viac úspechov má pri hrách s modelkami na izbe. Tento druh hry ho stál rozvod. Tento hráč za posledných sedem rokov nechal v kasíne približne 50 miliónov eur.

Stať sa legendou v meste hriechov sa dá rovno niekoľkými spôsobmi, no ak sa vám zdajú príliš finančne náročné, nemorálne alebo nereálne tak si môžete vyskúšať online kasíno. Je to určite jednoduchšia cesta ako si zahrať a zabaviť sa, síce bez pozornosti všetkých celebrít ale s možnosťou vysokej výhry.

Čítajte viac zaujímavostí o kasínach!

Zaujalo vás kasíno a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzne druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...