Najlepšie kasína

Celebrity v Las Vegas

Las Vegas, mesto v Nevade je srdcom hazardu. Niet divo, že sa to objavuje veľa celebrít. Ktoré si radi vykopnú z kopýtka. Podaktorí herci, ktorí si radi zahrajú hazardné hry si vybudovali povesť celebrity v Las Vegas povesť legendy. Nikto nevie, či to bolo úmyselne a či títo herci stáli o takúto povesť legendy.

Každému kasínu môže len pomôcť ak sa nejakému slávnemu hercovi zapáči. Obľúbené kasíno každej legendy z nej môže mat zisky a pokiaľ sa jej tam ešte darí, kasíno na tom len získava. Známi herci, ktorí radi podľahnú hazardu sú napríklad George Clooney, Ben Affleck ale aj známi golfista Tiger Woods. Nie vždy je to možné, ale títo páni sa už počas svojho života stali legendami.

George Clooney a Dannyho parťáci

Možno práve jeho teta, ktorá pracovala ako speváčka, ho pritiahla do kasína. Jeho túžba po hazarde sa prejavila ešte pred začiatkom natáčania filmu Dannyho parťáci. Ale aj takáto legenda môže mať zlé dni a nie vždy to ide tak ako si predstavuje. V sekcii VIP hráčov má svoje miesto, odkiaľ sa môže tejto svojej záľube venovať.

Ben Affleck a štedrosť

Práve blackjack je hra, ktorá celebrity v kasíne ako tohto nemenej známeho herca Bena Afflecka vtiahla do hazardu. Tento herec disponuje schopnosťou hrať a veľkou štedrosťou, čo je jeho výhodou. Jeho schopnosť hrať spočíva v tom, že dokáže rátať karty. Kasína to nemajú veľmi v láske. 140.000 dolárov je suma, ktorú Ben Affleck dokázal vyhrať za jedinú noc v kasíne a práve tu sa ukázala jeho štedrosť. Celú vyhranú sumu rozdal personálu kasína.

Tiger Woods a modelky

Tento veľmi známy a úspešný golfista Tiger Woods je kasínami veľmi obľúbený. V jeho hrách sa u veľmi nedarí a za posledných sedem rokov dokázal prehrať približne 50 miliónov eur a práve preto sa o neho kasína veľmi radi a luxusne postarajú. Jeho úspech však skôr spočíva pri hrách s modelkami, čo ho nakoniec stálo rozvod.

Vyskúšajte si automaty zadarmo!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...