Najlepšie kasína

Crystal Miners

Online automat Crystal Miners od začínajúceho vývojára Apollo Games preberá obľúbenú tému ťažby a dodáva jej úplne nový smer. Namiesto prešibaných baníkov a dynamitu je tento slot úplne nabitý žiarivou grafikou, roztomilými animovanými postavičkami a lesklými drahokamami, ktoré by ste nedokázali uniesť.

Ak hľadáte banský slot pre starú školu, ponuka spoločnosti Apollo Games vás môže len zaskočiť. Online automat Crystal Miners nie je príliš tradičný, od žiarivých vizuálov až po kreslené postavičky. Vďaka vizuálu, príťažlivému soundtracku a vzrušujúcim animáciám je tento automat úplne vlastnou vecou – a robí to dobre.

Na rozdiel od mnohých iných automatov na trhu sa tu nenachádzajú žiadne rydlá, králi alebo zdviháky – každý symbol je lesklý, pestrofarebný drahokam. Každý symbol zaberá na obrazovke tiež dostatok miesta a veľmi uspokojivo plní valce. Hviezdami šou sú bezpochyby špeciálne symboly, divoké a bonusové vrátane postáv, ktoré sú tým pravým a zvláštnym.

Štrajkujte zlato za veľa platieb

Keď budete hrať online slot Crystal Miners, budete mať na rozdávanie až 40 výherných línií a tiež rozsiahlu mriežku 4×5, ktorá zvyšuje tieto šance na výhru. Spoločnosť Apollo Games inzeruje nastaviteľný RTP pre ich slot, čo znamená, že vaše šance na výhru sa môžu v jednotlivých kasínach líšiť.

Funkcie

Ak ste fanúšikom automatov bohatých na funkcie, automat Crystal Miners je pre vás skvelým výberom. Súčasťou hry je klasická funkcia hazardu, ktorá vám uhádnutím farby karty ponúka možnosť zdvojnásobiť svoje výhry. Je ideálny pre tých, ktorí majú radi vo svojej hre trochu viac rizika.

Bonusová hra je ďalšou veľkou funkciou, ktorá sa spustí, keď na valcoch umiestnite dostatok bonusových symbolov. V bonusových hrách sa na valcoch objaví náhodný počet bonusových symbolov. Tieto symboly potom môžu potenciálne spadnúť z valcov po dokončení roztočenia, čím sa odhalia výherné kombinácie dole, aby sa zvýšili vaše výplaty.

Obrovské symboly sú v súčasnej generácii automatov obrovským trendom a výnimkou nie je ani online automat Crystal Miners. Drahokamy tvoria kolosálne symboly, keď pristanú v skupine štyroch ľudí, čo môže potenciálne zvýšiť vašu výhru. Poslednou vlastnosťou je ťažobná funkcia, pri ktorej láva nalieva na valce 2, 3 alebo 4 a umiestňuje náhodné symboly, aby zvýšil tento víťazný potenciál.

Chcete si zahrať ďalšie ťažobné hry?

Ak je vašou predstavou o správnom čase špinenie v baniach, môžete vyskúšať slot Dynamite Riches od spoločnosti Red Tiger Gaming. Vďaka tomu, že je v ponuke populárny bonus za obrovské symboly, 20 výherných línií na hranie a meter na získanie väčších výhier, je táto baňa nabitá potenciálnym bohatstvom.

Ak oslovuje práve lesklá strana online automatu Crystal Miners, potom má automat Gemmed od Betsoft viac peňazí pre vaše peniaze. Vzrušujúca mriežka 9×9 zvyšuje výhernosť a 40 503 spôsobov, ako vyhrať, určite rozbehne akciu. Vyrovnajte sa s dúhovými divočinami pre veľké multiplikátory a toto je skutočný klenot.

Vyskúšajte tu bezplatne automat Crystal Miners!

Ste pripravení odtrhnúť ten krompáč a získať ťažbu? Online slot Crystal Miners je plný vzrušujúcich funkcií a živej grafiky. Ak hľadáte hrací automat, ktorý je trochu neobvyklý, tieto valce sú skvelým začiatkom. Od kolosálnych symbolov po lávové rieky nebudete chcieť zabrániť zastaveniu týchto točení.

Ak si chcete zahrať Crystal Miners zadarmo a vyskúšať všetky tie neuveriteľné funkcie, ste na správnom mieste. Celú ukážku si môžete vyskúšať práve tu, práve teraz. Alebo ak sa vám páči vzhľad vývojára Apollo Games, ale tento slot nie je vašou šálkou čaju, máme na vás ešte veľa ďalších, na čo sa môžete pozrieť. 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...