Najlepšie kasína

Ďalší turnaj v Doxxbet kasíne spolu s Attilom o 2000 €

Máme tu ďalší kvalitný turnaj spolu s Attilom o 2000€. Ak si veríš a si rovnako skvelý bojovník ako Attila, tento turnaj je práve pre teba. Uži si zábavu v Doxxbet online kasíne a vybojuj v tomto turnaji balík peňazí. Kasíno turnaj trvá od 13. marca do 18. marca na ktorý ťa osobne pozýva sám Atilla Végh.

Tento turnaj bude trvať 6 dní. Po prihlásení do kasína v záložke AUTOMATY môžeš roztočiť hry a zabojovať tak o poriadny bonus! Body sa ti v tomto turnaji zarátavajú každý deň. Najlepších 50 hráčov s najvyšším skóre, teda počtom bodov čaká štedrá odmena v podobe bonusu až do výšky 350 € na konci tohto turnaja.

Zapojiť sa to tohto turnaja o 2000 € s Attilom nie je vôbec ťažké. Stačí hrať hry v kasíne od Playtech a postupne zbierať body. Každý hráč má na to 24 hodín a prvých 50 ktorí vsadili najviac peňazí, získava od 1 do 50 bodov. Čím viac peňazí stavíš , tým viac bodov získavaš. Aké jednoduché. Bonusy ti nevypláca Doxxbet kasíno každý deň, ale až v závere turnaja za celkový počet bodov získaných za dobu trvania tohto turnaja. Odmena 350 € v podobe bonusu čaká na najlepšieho hráča. 50-tim najlepším hráčom bude výhra pripísaná ako bonus bez akýchkoľvek skrytých podmienok, a to na konci tohto turnaja o 2000 € s Attilom.

Svoje poradie si vieš odsledovať na stránkach Doxxbet kasína kde sa nachádza tabuľka v sekcií tabuliek s denným poradím, ktoré sa aktualizuje každých 15 minút.

Hry od spoločnosti Playtech sú:

Legacy Of The Wild, White King, Berry Berry Bonanza, Gem Heat, Buffalo Blitz, Anaconda Wild, Halloween Fortune, Epic Ape, Royal Respin Deluxe, Dragon Champions, Frankie Dettori’s Magic Seven, Great Blue, Heart of the Frontier, Age of Egypt, The Mask of Zorro, Lotto Madness, Wolves! Wolves! Wolves!, Sacred Stones, Da Vinci’s VaultUpgradium, Cat Queen, Pharaoh’s Secrets, Maji Wilds, Jungle Giants, Gaelic Luck, Tiger Claw, Ways of the Phoenix, White King II, Treasures of the Lamps, Galactic Streak, Buckle up, Big Shots, Bonus Bears.

Veľa štastia!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...