Najlepšie kasína

Dice Rush

Aj keď video automat Dice Rush od SYNOT môže vyzerať ako klasický 3-valcový automat na ovocie, na spustenie čaká niekoľko jedinečných funkcií, ktoré z neho urobia niečo oveľa zaujímavejšie. Základná hra, kde hráči musia jednoducho nazbierať rôzne kúsky ovocia na valcoch, aby mohli získať výhru, sa premení na bonusové kolo roztočení zadarmo.

Aj keď SYNOT dokáže produkovať sloty s pôsobivou grafikou, zamerali túto hru na hráčov, ktorí majú radi jednoduchší štýl, takže až na mierne krúžiace čiary za valcami je to úplne jednoduché. Symboly Fruit, BAR a 7 sú svojím vzhľadom veľmi priame, ale animácie sú plynulé, hráčom sa dobre vracajú a tento automat je optimalizovaný pre mobilné zariadenia a funguje spoľahlivo aj na stolných počítačoch.

Pri normálnom hraní je to hra s 5 výhernými líniami, pričom 3 riadky prebiehajú vodorovne cez 3 rady symbolov a ďalšie 2 sú uhlopriečky zľava hore dole vpravo dole a zľava dole vpravo hore. Je to konvenčný vzor a hráči môžu začať od 0,20€ za roztočenie. Pre tých, ktorí si chcú najskôr vyskúšať prax, sú k dispozícii bezplatné video automaty Dice Rush.

Otvorenie výplatnej tabuľky odhalí, čo každý symbol stojí, a vyplnenie riadku rovnakým typom vyplatí násobky celkového vkladu. Najnižšiu výhernú kombináciu tvoria čerešne a citróny, z ktorých každá vyplní iba dvojnásobok stávky, keď vyplní čiaru, ale slivky a hrozno majú hodnotu 4x a najlepšie platiacim symbolom ovocia je melón, ktorý vráti 6-násobok vkladu.

Symboly BAR sú ďalšou klasickou ikonou, ktorá sa objavuje v mnohých automatoch na ovocie, takže tu vidíme jednoduché, dvojité a trojité vyplácanie 8x, 16x a 32x stávky. Ďalším tradičným symbolom je číslo 7 a každý, komu to pristane na výplatnej línii, uvidí najvyššie výhry vo výške 100-násobku vyplatenej stávky.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...