Najlepšie kasína

Dolphin’s Wild Ride

Moderný online výherní automat Dolphin’s Wild Ride, ktorého hlavným motívom je morský svet. Výhry uľahčuje a zastupuje symbol WILD, ktorý nahrádza akýkoľvek symbol vo výherných liniách. Tento automat má v ponuke Fortuna a online kasíno SynotTip. Hrací Automat Dolphin’S Wild Ride má päť valcov na ktorých je 9 výherných linií. Nejnižšia možná stávka je 1 € a maximálna je 100 €. Ak sa vám podarí na hracom poli vytočiť tri symboly Bonus, získajte 10 zatočení zdarma.

Ako online výherný automat Dolphin’s Wild Ride?

Hranie na výhernomm automate si môžete ešte viac užiť vďaka bonusovým možnostiam Bonus a Wild. Samozrejme na online výhernom automate Dolphin’s Wild Ride môžete zapnúť auto-spin a zvoliť si stávku v rôznych hodnotách. Tri hracie rady na päť valcov a až 9 výherných línií.

Poskytovateľ tohto online automatu je firma Synot

Česká akciová spoločnosť SYNOT účinkuje na českom trhu už od roku 1991 a podniká predovšetkým v hazardnom priemysle, ale zameriava sa aj na cestovný ruch a iné služby. Hry prekvapujú výbornou hratelnosťou a propracovanosťou, hlavne vysokými a často padajúcimi jackpotmi.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...