Najlepšie kasína

Easter Island

Veľkonočný ostrov (Rapa Nui) pri pobreží Čile zostáva jednou z najväčších záhad sveta. Veľkonočný ostrov je izolovaný a obsahuje sériu tajomných sôch Moai. Napriek tomu, že boli vytesané a postavené tisíce roko dozadu, nikto si nie je úplne istý, ako sa tam dostali, ani prečo boli postavené.

Ak je výlet na Veľkonočný ostrov mimo vášho rozpočtu, možno vám postačí tematický slot v pohodlí domova. Nová hracia automaty Yggdrasil Gaming na Veľkonočnom ostrove sú nabité vynikajúcou grafikou, zaujímavými funkciami a multiplikátormi, ktoré vám môžu pomôcť vyhrať veľkú výhru. Automat plne využíva krajinu Veľkonočného ostrova a poskytuje hráčom zábavný a pohlcujúci herný zážitok.

Pomôže vám ale tento slot vyriešiť záhadu, ako padať veľké jackpoty? Poďme na výlet v čase, aby sme zistili, či je možné odhaliť mnoho tajomstiev tohto ostrova pomocou našej recenzie hry o sloty na Veľkonočnom ostrove.

Užite si Slick softvér spoločnosti Yggdrasil Gaming

„Vitaj na Veľkonočnom ostrove!“ kričía dvaja sprievodcovia s kamennou tvárou, keď načítame online slot. Veľkonočný ostrov má zábavnú úvodnú sekvenciu s dvoma slávnymi sochami Moai. Tieto sedia počas hry na obidvoch stranách piatich valcov a počas základnej hry budú hrať veľkú úlohu.

Ak ste už v minulosti hrali nejaké najvyššie sloty od spoločnosti Yggdrasil Gaming, budete vedieť, že vývojár neohúri, pokiaľ ide o dizajn softvéru. V priebehu niekoľkých rokov si Yggdrasil vybudoval reputáciu vynikajúcej 3D grafiky, dobrých bonusových kôl a zaujímavých herných funkcií.

Online automat na Veľkonočný ostrov nesklame. Na prvý pohľad hra trochu pripomína sloty s aztéckou tematikou, ako napríklad NetEnt’s Gonzo’s Quest. Nečakajte tu však žiadne kaskádové valce. Namiesto toho sú výherné automaty na Veľkonočnom ostrove umiestnené na žulovom pozadí. Symboly pozostávajú zo symbolov Moai a oblekov kariet v polynézskom štýle (palice, diamanty, srdcia a piky). Väčšina symbolov sa javí naskladaná a vy v to budete dúfať, ak si budete chcieť vybudovať nejaké veľké výhry.

Vyhrajte výherné otočenie a hrajte viac výherných línií

V slote na Veľkonočnom ostrove je potrebné zamerať deväť pravidelných symbolov. Rýľ, diamant, palica a srdce platia rovnako, 5 – 20-násobok výhernej línie vsadil na zásah troch až piatich svojho druhu. Všetky ikony horného limitu sú reprezentované zvieracími totemami. Chameleón násobí 10-40x, jašterica 15-60x, zelená žaba 20-80x a líška 25-100x. Červený orol platí najlepšiu cenu 125 – 500x.

Aj keď je treba zamerať sa iba na 27 výherných línií, môže sa to zvýšiť, ak dosiahnete víťazné otočenie s tromi alebo viacerými zodpovedajúcimi symbolmi. A ak máte radi automaty s viac ako jedným riadkom, automat pre Veľkonočný ostrov by mohol byť pre vás.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...