Najlepšie kasína

Fire Witch

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95-97%

Téma automatu: magické so symbolmi ovocia

Valce: 3-valcové

Čarodejnice sa svojej povesti odporných, zlých stríg z detských rozprávok a filmov len tak ľahko nevyhnú a o tom svedčí i tento výherný automat Fire Witch s motívom čarodejníckeho sveta a symbolmi ovocia. Tým samotná hra vyvoláva čarovný dojem a istým spôsobom vtiahne hráča do deja a nádeje, že sám žije v čarodejníckom svete, kde môžu byť i mladé, krásne a skutočne zvodné stvorenia.

Práve to v hráčovi vyvolá automat od Synot Games, najväčšieho výrobcu hier výherných automatov v strednej Európe. Česka akciová spoločnosť, pôsobiaca na trhu hazardných hier už dekádu sa rozhodla zaujať hráčov, touto magickou tematikou. Synot Games je svojimi automatmi so zvodnými ženami už pomerne známy a inak tomu nie je ani tentokrát. Pri modelovaní ústrednej hrdinky, čarodejnice, sa výrobcovia graficky nenechali zahanbiť. Vznikla tak vzrušujúca sexi bosorka, ktorá dokáže poriadne roztočiť valcami, ale aj zamotať hlavu.

Jedná sa o jednoduchý výherný automat s troma valcami. Automat Fire Witch patrí k tým online automatom, ktoré fungujú presne tak, ako obyčajné, unavený hráč hľadajúci zábavu po náročnom dni, potrebuje. Jednoducho hráte bez premýšľania.

Bonusy tomuto automatu nechýbajú. Základom je symbol WILD, ktorý je už súčasťou skoro každého kvalitného automatu. Tento symbol vyobrazuje magická ryšavo vlasá bosorka a jeho úlohou je nahradzovať chýbajúce symboly v prípade výhernej kombinácie. Ak vytočíte tri WILD symboly na výhernej línii, vašu stávku to až 20 krát znásobí.

Pri bonusoch ešte stojí za zmienku obľúbený Fire Respin. Nie len čisto pre to, že sa Vám čarodejnica po vytočený tohto bonusu zobrazí v celej svojej kráse (žiaľ, oblečená), ale získate ako keby ďalšie pretočenie zdarma, no toči sa iba ten valec, ktorý nebol zaplnený rovnakými symbolmi. Dáva vám to druhú a pomerne vysokú šancu na získanie čarovnej výhry.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...