Najlepšie kasína

Flip the Chip

Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výhernosť (RTP): 95-97%

Ovocný automat 5×3

Flip The Chip je ďalším úžasným produktom z pestrej ponuky od SYNOT Games. Hra na ňom disponuje vlastnosťami ako sú jednoduchá grafika aj náročnosť hry. Obsahuje typické symboly sedmičiek, BAR-ov a ovocia. Výnimkou nie je ani to, že výherné kombinácie platia zľava doprava, čo je typické pre mnohé výherné online automaty. Pravidlom je začať na prvom valci vľavo a bez prerušenia ísť ďalej doprava. Čím ďalej pôjdete, tým vyššie sumy máte možnosť získať.  Vždy platí len hodnotou najvyššia kombinácia. Výherné kombinácie na rôznych výherných líniách sa sčítavajú. Tento online výherný automat v sebe ukrýva množstvo výhier, ktoré ho robia výnimočným.

Vysoké prémie s voľnými pretočeniami

Wild symbol má v tomto prípade inú funkciu ako sme pri ňom zvyknutí. Pri iných výherných automatoch slúži ako žolík a teda môže nahradiť symboly, ktoré chýbajú vo výherných kombináciách. Túto istú funkciu žolíka zastáva aj tu, ale iba v režime voľných pretočení. Tam sa dostane ak vytočíme na valcoch najmenej trikrát Scatter symbol. 5 freespinov dostanete za tri tieto symboly. Na žetóny sa následne premenia všetky symboly, ktoré boli na valci, na ktorom bol Scatter symbol. Prémie pre bonusovú hru s voľným pretočením sa nachádzajú práve za týmito žetónmi a takto môžete hrať o naozaj vysoké sumy. Žetóny môžu predstavovať extra freespiny alebo extra násobitele, ktoré Vás môžu priviesť k neuveriteľným číslam. 50 voľných pretočení a osem násobiteľ sú maximálnymi prémiami.

Skúste šťastie na Tipsport

Tento výnimočný automat Flip The Chip môžete hneď vyskúšať  v online kasíne Tipsport. Pri tomto online výhernom automate Vás nebudú zbytočne obťažovať nekonečné 3D animácie a môžete sa tak naplno venovať hre. Ušetrí Vám to čas a určite stihnete viac hier ako na ktoromkoľvek inom zložitom online výhernom automate.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...