Najlepšie kasína

Four Fruits II

  • Dojem, hudba a vzhľad 8/10: klasický ovocný automat s 10 výhernými radmi
  • Šance na výhru 6/10: tento automat má výplatnosť cez 94,90%
  • Špeciálne efekty 8/10: prehľadné efekty a viditeľné výhry
  • Zábavnosť 9/10: pre milovníkov klasických ovocných automatov

 

Four Fruits II – recenze automatu od společnosti Apollo

Four Fruits II je klasický, ako nám aj názov napovedá 4 válcový výherný automat od spoločnosti Apollo Games, ktorá sa zmeriava hlavne na klasické automaty. Four Fruits II je na prvý pohľad klasický ovcný automat, v ktorom nájdete symboly ako čerešne, citróny a pomaranče. Automat funguje na princípe 10tich výherných líniách, ktoré sú relatívne netradične usporiadané. Netradičné sú aj počty výherných kombinácií, keďže výherná línia je iba v 3 radoch, teda ak by sa vám aj podarilo získať 4 symboly vedľa seba, tak sa rátajú iba ako 3. Výšku jedného pretočenia zmeníte kliknutím na tlačidlo menu a následne na symbol žetónov, kde si nastavíte výšku stávky od 0,10€ do 30€ za jeden spin.

Špeciálne symboly a funkcie automatu Four Fruits II

V hre Four Fruits II sa nachádzajú iba 2 výherné špeciálne symboly. Jeden z výherných symbolov je Joker, ktorý funguje ako klasický Wild symbol, ktorý nahradí ľubovoľný iný symbol tak, aby vytvorili výhernú kombináciu. Pri trafení radu symbolov Joker získavate výhru 150x násobku vašej stávky! Symbol Bonus spúšťa bonusové zatočenia, inak povedané free spiny, ktoré naviac rozširujú herné polia na 54 výherných radov štýlom criss-cross.

Ďalšie bonusové funkcie aktivujete trafením 3 symbolov do štvorca. Tie sa potom ukotvia na hernej ploche a spustia sa free spiny.

 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...