Najlepšie kasína

Fruit Awards 81

Autor: SYNOT Games
Téma: Ovocná automatová téma
Valce: 4-valcové, 3-riadkové

Fruit Awards Vás môže prekvapiť aj napriek na prvý pohľad obyčajnému vzhľadu. Takýto tuctový online automat Vám ukáže svoje čaro.

Jednoduchý, rýchly a funkčný automat Fruit Awards 81

Jednoduchosť je vlastnosť, ktorá robí tento automat zaujímavým a zároveň tak výnimočným. Neexistujú tu žiadne mätúce symboly, bonusové funkcie a nadbytočné systémy, ktoré by mohli hráča rozrušovať. Jeho téma, ovocná automatová téma, je najobľúbenejšou napriek pestrej škále nových tém a pravdepodobne si svoje popredné miesta medzi obľúbenými témami ešte nejaký ten čas zachová. Obsahuje 81 výherných línií a jeho tajomstvo spočíva taktiež v rýchlosti, ktorá je obrovskou výhodou v dnešnej uponáhľanej dobe. Ak nemáte príliš veľa času, môžete siahnuť po tomto online výhernom automate, ktorý Vám voľný čas určite spríjemni a budete mať dostatok času venovať sa aj čomukoľvek inému alebo môžete stihnúť viac hier ako na iných online výherných automatoch.

Najjednoduchší princíp aký jestvuje v automatoch je práve v automate Fruit Awards. Na valcoch je potrebné vytočiť 3 alebo 4 rovnaké symboly, ktoré musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať vpravo. Ako na väčšine výherných automatoch, viac výherných kombinácií na rôznych výherných líniách vám zaručia spočítanie výhier.

Funkcia Riziko (Gamble)

Vám umožňuje Vašu výhru násobiť a tak si odniesť ešte väčší hrací zážitok. Ak uhádnete farbu otočenej karty, výhra sa zdvojnásobí, ak nie výhra sa nuluje. Risk je zisk, ale rozhodnutie je samozrejme na Vás či sa Vám oplatí riskovať svoje vyhraté peniaze alebo radšej budete spokojný len s tým, čo ste nahrali doteraz.

S malým bonusom zadarmo

Ako jediná bonusová hra v tomto automate je Wild symbol so svojou typickou úlohou žolíka, čo znamená že môže nahradiť iný chýbajúci symbol vo výhernej línií a taktiež výhru z danej výhernej kombinácie zdvojnásobí.

Ak si chcete vyskúšať zahrať hru na tomto automate, môžete ju nájsť v ponuke slovenského kasína eTIPOS.sk, kde je prístupný zadarmo.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...