Najlepšie kasína

Fruit Jack

Fruit Jack je automat z dielne výrobcu výherných automatov eGaming a tento automat zaraďujeme medzi ovocné automaty. Fruit Jack má 5 vlacov a až 40 výherných línií!

Na obrazovke automatu nájdeme nasledovné symboly: čerešne, melón, žlté sedmičky, hrozno, červené sedmičky, citrón, pomaranč, slivky, zvončeky, symbol Mystery a BONUS. Ceny všetkých symbolov nájdete na výplatnej doske automatu, jediný znak, ktorý nepozná svoju cenu je Mystery, ktorý dáva za 3 a viac symbolov na výhernej línii minimálnu alebo maximálne výhru danej stávke.

Wild symbol v automate Fruit Jack je Jack in the box, ktorý nahradí všetky symboly okrem bonus, v prípade, že sa nachádza vo výhernej línii. Jack in the box má vyššiu hodnotu ako ostatné symboly. Bonus symbol pripisuje 10, 20 alebo 30 voľných zatočení.

Vyskúšajte si Fruit Jack na našom webe úplne zadarmo!

Výherný automat Fruit Jack nájdete aj u nás a najlepšie na tom je, že si ho môžete vyskúšať  úplne zadarmo! Lepšie sa s automatom oboznámite a zistíte tak, či je pre vás ten pravý.

Ak ste si automat vyskúšali a na pevno sa rozhodli pre hru o vaše skutočné peniaze, neváhajte sa zaregistrovať v Tipsporte. Registráciou cez náš portál získate veľmi zaujímavé vstupné bonusy, ktoré môžete v využiť v online kasíne Tipsport.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...