Najlepšie kasína

Fruiti X

Fruit X so vzhľadom radí medzi klasické online automaty, jeho hlavnou témou je ovocie. Žolíkový symbol WILD zastupuje akýkoľvek herný symbol. Zábava u tohto automatu na vás čaká v stávkovej kancelárie Tipsport, v online stávkovej kancelárii Chance a v stávkovej kancelárii SynotTip. Minimálna vsadená čiastka na jedno zatočenie je 1 € a maximum je 500 €. Hracie pole má tri rady a päť valcov. Ich kombinácia ponúka až 10 výherných línií.

Ovládanie a hra na slotu Fruit X

Dostať sa k prekvapivej výhre na automate Fruit X môžete tiež vďaka symbolu Wild. Samozrejme na online automate Fruit X môžete zapnúť auto-spin a zvoliť si stávku v rozmedzí 1 až 500 € na jednu otočku. Tri hracie rady na piatich valcoch ponúknu až 10 výherných možností.

Vývoj tohto online slotu bol vykonaný spoločnosťou Synot

Česká akciová spoločnosť SYNOT pôsobí na našom trhu už od roku 1991 a podniká predovšetkým v hazardnom priemysle, ale zameriava sa aj na cestovný ruch a iné služby. Online sloty od spoločnosti Synot sú vytvárané s tromi, piatimi, a dokonca aj s netradičnými štyrmi valcami. Hráča prekvapí výborná hrateľnosť a prepracovanosť hier, a hlavne vysoké a pomerne často padajúce jackpoty.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...