Najlepšie kasína

Fruiti XX

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95,79 %

Téma automatu: symboly ovocia

Valce: 5-valcové

Z názvu tohto výherného automatu, Fruiti XX, je zrejme, jedná sa o automat s tematikou ovocia a akéhosi nasledovníka výherného automatu Fruiti. Tento automat pochádza z dielne českej akciovej spoločnosti SYNOT Games, výrobcu na trhu hazardných hier už dekádu. Svojou jednoduchosťou, či už z hráčskej strany alebo grafickej sa jedná o príjemný automat pre hráčov, ktorý preferujú kľudnejšiu zábavu. Pravá napätá atmosfére ako v reálnom kamennom kasíne. Výhernosť automatu Fruiti, najdôležitejšia položka pri výbere správneho výherného automatu RTP je až 95,79 percent.

Témou sa automat Fruiti XX podobá už zabehnutým ovocným automatom. Atmosféru klasického kamenného kasína ešte znásobuje i vyobrazenie páky, ktorý poznáme ešte zo starých pákových automatov známym pod názvom, Jednoruký bandita. Nič zásadné sa oproti dizajnu a zo symbolov z týchto automatov nezmenilo. Na automate sú tradičné symboly ovocia ako melón, citrón, čerešne a samozrejme, nesmieme zabúdať na sedmičky, ktoré sú zárukou peknej výhry.

Tento výherný automat ponúka možnosť vytočenia symbolu WILD, ktorý nahrádza všetky symboly potrebné na výhernú kombináciu. Pri ovocných výherných automatov je častokrát funkcia Gamble (risk), vďaka čomu si môžete výhru zdvojnásobiť. Jedinou podmienkou je uhádnuť farbu pretočenej karty. Nesprávnym tipom výhru strácate.

Na výhernom automate Fruiti XX sa navyše nachádza tlačidlo s názvom MaxBet. Tlačidlo MaxBet zahŕňa automatickú hru, takzvané auto-spin, bez vášho manuálneho zásahu do hry. Množstvo týchto automatických spinov je limitovaný a môžete si ich nastaviť až do 1000 automatických spinov pri jednej hre.

Štandardný výherný automat s troma valcami a piatimi výhernými líniami  je taktiež limitovaný zo strany vkladu. Na jedno zatočenie musíte minimálne investovať 20 centov na začiatok a najvyšší limit je 100 eur na jedno zatočenie, záleží na tom ako si veríte a koľko chcete vyhrať.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...