Najlepšie kasína

Fruiti

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 96%

Téma automatu: symboly ovocia

Valce: 5-valcové

Ako už je zrejme  z názvu tohto výherného automatu, jedná sa o automat s tematikou ovocia. Nie je prekvapením, že tento automat pochádza z dielne českej akciovej spoločnosti SYNOT Games. Jednoduchý na hranie, pozadie hry sa odohráva v oranžových plameňoch, čo vzbudzuje v hráčovi drsný dojem a navodzuje hráčsku atmosféru. Výhernosť automatu Fruiti, najdôležitejšia položka pri výbere správneho výherného automatu je až 96 percent. Hráči si tento herný automat vyberajú nie len kvôli jeho skvelej hre, ale aj na základe magickej čiastky, ktorú môžu vyhrať, až 110 tisíc eur za jedno jediné zatočenie.

Témou sa automat Fruiti podobá už zabehnutým ovocným automatom, navrhnutým v Bratislavskom štúdiu na vývoj výherných automatov, ako sú 6 Fruits alebo Fruits’n’Fire. Nič zásadné sa oproti dizajnu a zo symbolov z týchto automatov nezmenilo. Jediným symbolom, ktorý ste možno predtým nevideli je rozptýlená zlatá hviezda ktorá sa vyplatí v akejkoľvek pozícií na hernej obrazovke. Dosiahnutie piatich rozptýlených hviezd vám prinesie až päťdesiat násobok vašej vloženej stávky.

Tento výherný automat neponúka možnosť vytočenia symbolu WILD. Namiesto Scatter symbolu ako je zvykom u ovocných výherných automatov je Gamble (risk), vďaka čomu si môžete výhru zdvojnásobiť. Jedinou podmienkou je uhádnuť farbu pretočenej karty. Nesprávnym tipom výhru strácate.

Štandardný výherný automat s troma valcami a piatimi výhernými líniami  je taktiež limitovaný zo strany vkladu. Na jedno zatočenie musíte minimálne investovať 20 centov na začiatok a najvyšší limit je 100 eur na jedno zatočenie, záleží na tom ako si veríte a koľko chcete vyhrať.

Na výhernom automate Fruiti sa navyše nachádza tlačidlo s názvom MaxBet. Tlačidlo MaxBet zahŕňa automatickú hru, takzvané auto-spin, bez vášho manuálneho zásahu do hry. Množstvo týchto automatických spinov je limitovaný a môžete si ich nastaviť až do 1000 automatických spinov pri jednej hre.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...