Najlepšie kasína

FruitiXL

Online Automat FruitiXL je jedným z ovocných herných automatov od Synot Games. Ovocné automaty od spoločnosti Synot sa líšiai názvom a počtom výherných línií. FruitiXL obsahuje 40 fixných výherných línií, ktoré sa počítajú zľava doprava. Dizajn je štandardný, nijak nevybočuje zo zaužívanej línie Fruiti.

Vo FruitiXL nájdete ovocné symboly, sedmičky, ale aj symbol WILD a SCATTER. Príjemným je grafické spracovanie, ale aj veselá melódia, ktorá vás bude sprevádzať po celý čas hry. Veľmi veľkým lákadlom je možnosť vyhrať až 500 000 €, čo je 1000- násobok stávky. Aby ste tento jackpot dosiahli, budete musieť staviť až 500 €. Priemerná výhernosť je 94,91%. Pri automate si budete môcť odpočinúť tak, že využijete funkciu Autoštart, ktorá je nastaviteľná od 10 až do nekonečna spinov.

Zariskovať si môžete s funkciou riziko, ktorá vám pomôže zdvojnásobiť vašu výhru uhádnutí, nasledujúcej karty. Výhru môžete rozdeliť na dve polovicu a riskovať iba jednu časť.

Špeciálne symboly automatu FruitiXL

Napriek svojej jednoduchosti nám online automat FruitiXL, tak ako väčšina automatov od Synotu, ponúka nejaké špeciálne symboly. V tomto prípade je to symbol WILD a symbol SCATTER.

SYMBOL WILD

  • Nahrádza všetky ostatné symboly vo výhernej línii okrem symbolu SCATTER

SYMBOL SCATTER

  • Má podobu hviezdy, znamená samostatnú výhru, ktorá môže byť pripočítaná k výhernej línii a platí kdekoľvek na valcoch

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...