Najlepšie kasína

Gangster World

  • Šanca na výhru 8/10:automat s výplatnosťou až 94,60%
  • Dojem, hudba a vzhľad 9/10:mafiánska tematika vás hneď ohromí, automatom vás budú sprevádzať aj prepracované animácie a pohyblivé symboly
  • Zábavnosť 9/10: skvelá hra plná bonusových funkcií, ktoré si zamilujete

Zažite divoké mafiánske prestrelky v hre Gangster World

Preneste sa pri hre skvelého výherného automatu do sveta gangsterských čias! Ku Gangsterskej dobe patria neodmysliteľné akčné prestrelky, alkohol, ženy a iné neresti, s ktorými sa v automate Gangster World od Apollo Games stretnete!

Výherný automat Gangster World vám mohol utkvieť v pamäti z kamenných herní, kde sa medzi hráčmi teší veľkej obľube. Okrem kamenných automatov ho nájdete aj v podobe online herného automatu v online kasínach. Automat ponúka množstvo bonusových funkcií, vďaka ktorým môžete hrať o luxusné výhry.

Až 250 000 € za jediný spin

V hernom automate Gangster World nájdete pevne stanovených 20 výherných línií na piatich herných valcoch. Pri stávkach, ktoré sú v rozmedzí 0,10€ až 500€, môžete na jeden spin vyhrať až neuveriteľných 250 000€! Práve vďaka takejto vysokej výhre za jeden spin sa automatu Gangster World hľadá konkurent len veľmi ťažko!

Medzi ďalší aspekt, prečo je Gangster World taký populárny, patrí aj jeho grafické spracovanie, v hre nájdete krásne spracované symboly peňazí, policajtov, molotovových koktejlov. Grafické spracovania sú doplnené o špičkové animácie, ktoré sprevádzajú bonusové funkcie, o ktoré v hre Gangster World nie je núdza!

Obrovské množstvo bonusových funkcií


Násobky výhier až x200

Okrem možnosti výhry z kombinácií, ktoré si na hracom automate môžete vytočiť, tak každým spinom si môžete prilepšiť aj vďaka špeciálnym symbolom! Najzaujímavejším špeciálnym symbolom je Wild symbol, ktorý vo výherných líniách nahrádza ostatné symboly. Toto by ani tak výnimočné nebolo, pretože takéto Wild symboly sú časté aj v iných automatoch, ale Wild symbol v hre Gangster world vašu výhru zdvojnásobuje! Dokopy vám tak spin s Wild symbolmi môže priniesť výhry násobené až 16x. Veľkým lákadlom je aj to, že Wild symbol sa môže náhodne objaviť aj namiesto iných nevýherných symbolov!

Bonusová hra s 10 free spinmi

Ak ste si mysleli, že Wild symbol je posledný v hre Gangster World, tak ste na veľkom omyle! Druhým nemenej významným špeciálnym wild symbolom je Scatter, ktorý zastúpený symbolom Bonus s autom. Keď sa vám podarí nájsť takéto symboly 3, automaticky inkasujete 10 free spinov!

Pred začatím hier s free spinmi máte na výber jednu z troch máp, cez ktoré budete prechádzať počas hry s free spinmi. Jedna z trás ukrývy ďalšie free spiny navyše, druhá hotovostnú výhru a tretia trasa neskrýva bonus žiaden. Je na vás, aby ste uhádli tu správnu cestu. Ak sa vám počas hry s free spinmi podarí vytočiť výherné kombinácie, tak symboly ostávajú na svojom mieste vďaka funkcii Sticky a začnú sa tzv. re-spiny. Lákadlom je aj fakt, že počas bonusových free spinov môžete získať ďalšie free spiny!

Explózia zápalnej fľaše Molotov

Symbol sa môže štandardne nachádzať vo výhernej línii, avšak môže aj náhodne vybuchnúť a symboly v jeho blízkosti nahradia nové, ktoré s pôvodnými symbolmi vytvoria výhernú kombináciu. Ak sa pri sebe vyskystne viacero Molotovových koktejlov, nastane reťazová explózia!

Brokovnica

Aj tento bonus funguje rovnako ako pri explózii fľaše Molotov. Na hracej ploche sa vám zobrazí drsný gangster, ktorá zostrelí z vlacov viacero symbolov náhodne. Prázdne miesta sú, pochopiteľne, nahradené novými symbolmi, ktoré so symbolmi, ktoré ostali, vytvoria výhernú kombináciu.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...