Najlepšie kasína

Gem Rocks

Všetci sme už videli výherné automaty online kasína s bežnými výplatnými líniami a väčšina z nás je zvyknutá na hry 243 Ways to Win automaty, kde na vytvorenie výhernej kombinácie musia byť symboly kdekoľvek na automatových valcoch. Vidieť 1 024 rôznych spôsobov zoradenia symbolov je tiež celkom bežné, ale video automat Gem Rocks od Yggdrasil Gaming je pravdepodobne prvá hra, ktorú sme videli, kde máte 4 096 spôsobov, ako získať výhernú kombenáciu.

Toto pôsobivé číslo pochádza zo skutočnosti, že Gem Rocks má 6 valcov, namiesto obvyklejších 5, pričom každý obsahuje 4 pozície symbolov. Tieto symboly sú z veľkej časti tvorené farebnými skalami, z ktorých každý má v sebe vložený drahokam, hoci občas sa môže objaviť obrovská skala, ktorá pomôže získať nejaké cenné výhry. Okolo hlavných valcov sú ďalšie skaly, všetko v desivom modrošedom odtieni s náznakom zapadajúceho slnka za nimi a posiate ešte vzácnejšími klenotmi a na ľavej strane uvidíte meter výhier, na ktorý prídeme neskôr.

Spoločnosť so sídlom vo Švédsku s kasínovými hrami Yggdrasil, je na scéne relatívnym nováčikom, podniká od roku 2013, ale za tú dobu získala množstvo ocenení vrátane ocenenia EGR Slots Provider z rokov 2016 a 2017 spolu s medzinárodným herným programom Ocenenia Inovátor roka 2017. Video automat Gem Rocks určite zvýši ich rastúcu reputáciu ako vývojára inovatívnych hier, ktoré majú všetky vzrušujúce funkcie.

Šesť valcov

Mriežka symbolov 6×4 je sprevádzaná pekným zvukom cvakania a nejakou všeobecnou hudbou, aj keď predpokladám, že nazývať ju rockovou hudbou by bolo príliš okaté. Výška výhry zakaždým závisí od toho, koľko zhodných symbolov sa zobrazuje na valcoch z ľavej strany a koľko ich je na jednom valci v danom rade.

Ktorékoľvek 3 z týchto druhov na valcoch budú mať cenu, ktorá sa zvyšuje, keď na ďalších valcoch pristanete 4, 5 alebo 6 rovnakých z nich, ale ak má niektorý z týchto valcov viac ako jeden príklad výherného symbolu , cena sa znásobí. Ak má napríklad jeden z valcov 2 rovnaké symboly, zdvojnásobí sa to a tieto multiplikátory je možné znásobiť, čo vedie k získaniu potenciálne obrovských výhier. Zatiaľ čo väčšina symbolov zaberá na valci jedno miesto, je tiež pomerne bežné, že veľké symboly pristávajú v blokoch 2×2, 3×3 alebo dokonca 4×4, čo uľahčuje získavanie výhier vysokej hodnoty.

Hodnoty symbolov sa líšia, od hnedého kríža alebo fialových diamantov, za ktoré každý zaplatí 5, 10, 15 alebo 20 mincí pri pristátí na 3, 4, 5 alebo 6 valcoch zľava cez zelené, biele, modré a akvamarínové drahokamy ktoré majú každý cenu o niečo viac. Drahokam polmesiaca vypláca 10, 15, 25 alebo 35 mincí, najlepšie ceny však zďaleka pochádzajú z červenej hviezdy v hodnote 20, 40, 60 alebo 200 mincí. Nie sú tu žiadne bežné symboly divokého alebo rozptýleného symbolu a žiadne zreteľné zatočenia zadarmo, ale nemusíte sa báť, pretože Yggdrasil zabalil Gem Rocks plné ďalších bonusových funkcií.

Kaskády výhier

Táto výherná hra má funkciu Cascading Reels, čo znamená, že všetky, ktoré sa stanú súčasťou výhernej kombinácie, zmiznú a ponechajú prázdne miesta na rozbalenie nových symbolov. Keď vybuchne každá škvrna, dôjde k malej explózii a pauza pred tým, ako nové symboly spadnú, ale ak táto nová kombinácia povedie k dokončeniu ďalšej výhernej línie, uvidíte v metri výhry po boku hra a na valcoch sa objaví bytosť Monster Rock.

Tento chlapík bude mať rovnakú farbu ako štandardný symbol a bude v bloku 2×2, čo by malo pomôcť dokončiť kombináciu. Ak z toho vzíde ešte jedna výherná línia, rozsvieti sa viac pruhov, čo povedie k tomu, že sa po piatom víťazstve za sebou objaví Monster Rock o veľkosti 3×3 a po deviatom víťazstve v rade obrovská príšera 4×4. Potenciálne výhry z tejto funkcie sú značné, najmä ak je náš priateľský Monster Rock vzorom podľa symbolu vysokej hodnoty, ale nech má akúkoľvek farbu, pre hráčov je to jedinečný spôsob, ako získať výhru za výhrou.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...