Najlepšie kasína

Golden Myth

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95-97%

Téma automatu: zlaté symboly

Valce: 5-valcové

Jedným z najdôležitejších znakov poskytovateľa iGaming, ktorý stojí za to skontrolovať, je doba,kroú su na trhu. Napriek tomu, že u nás iGaming ako taký nie je skutočne známy, je náš priemysel osobitným odvetvím, v ktorom môžeme pôsobiť ako poskytovatelia služieb výherných online automatov. Niekoľko zlých rozhodnutí a riskujete, že budete navždy v mínuse.

Česká herňa SYNOT existuje už od roku 1991, čo je celkom slušné. Avšak aj v tejto fáze svojej kariéry musí tým dbať na to, aby podával konzistentné výkony. iGaming je len jeden reťazec a vonkajšia hrozba prichádzajúcich a rozvíjajúcich sa spoločností robí konkurenciu. Video automat Golden Myth je jedným z najnovších stelesnení ich snahy udržať si svoje oprávnené miesto v popredí. Je čas zistiť o čo ide.

Zlatá téma

Poďme pekne poporiadku. Po prvé, softvér od spoločnosti SYNOT patrí medzi to najlepšie, čo existuje. Znova a znova prinášajú novú hru, ktorá úspešne posúva hranice toho, čo je bežne akceptované ako možné v medziach online automatu bez nutnosti sťahovania – a tento titul sa nijako nelíši. Bezplatný slot Golden Myth, ktorý nesie jednu z najčistejších a najmodernejšie vyzerajúcich 3D grafík, aké si môžeme pamätať, je okamžite ohromujúcim počinom.

Témou je staro americká mytológia a kultúra. Vďaka piatim valcom, ktoré sú zdobené hadmi, maskami na tvár a drahokamami, je to predpoklad, ktorého sa dotkli už predtým, ale nikdy nie s takou živou presnosťou. Strašidelný zvuk určite robí veľa pre to, aby vytvoril strašidelnú a zlovestnú atmosféru, ktorú vývojári chceli dosiahnúť. Funkčnosť je rovnako plynulá, ako by ste čakali, a kompatibilita hier sa dobre hodí pre všetky typy prehľadávačov a zariadení. Stručne povedané, ponúka všetko, čo od modernej výhernej automatiky môžete softvérovo požadovať.

Potenciál platenia

Vďaka 40 výherným cestám s výhernou líniou a percentuálnym podielom návratnosti hráča je najhoršie, čo hráči mohli urobiť, podceniť silu tejto konzoly. Iste, deklarovaná úroveň odchýlky sa môže klasifikovať iba na strednej úrovni, to však nevyhnutne neurčuje potenciál výplat v tejto ponuke.

Funguje rovnako ako ktorýkoľvek päťvalcový automat, až na to, že obsahuje ešte pár fixných výherných línií navyše, ale táto hra so sebou nesie funkciu hrania zadarmo. Aktivuje sa to obvyklým spôsobom zapojením divočiny a zbiera vám dosť významná šance s vysokými výhrai. V Golden Myth môžete staviť od 0,20 do 50.

Džungľa podobností

Vytvorenie hry, ktorá stojí sama, je v dnešnej dobe ťažké. V priemysle tak zaplavenom možnosťami je nevyhnutné, aby každá hra mala pár blízkych príbuzných – či už to zodpovední vývojári vedia alebo nie! Zďaleka to nie je zlá vec, zistili sme, že táto zdieľaná vlastnosť je jedným z najlepších a najspoľahlivejších spôsobov objavovania nových hier.

V tejto súvislosti sú to dva tituly, ktoré majú s Golden Fleece mnoho funkcií, a to Orc’s Battle od Microgaming a Magic 27 od Novomatic. Ani jeden z nich nemá úplne rovnaké zostavenie, ale sú si určite blízke. S identickým zložením navijaka, strednou volatilitou a podobným RTP – fanúšikovia každého z nich si Golden Fleece obľúbia.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...