Najlepšie kasína

Gonzalo Garcia-Pelayo odhalil tajomstvo rulety

Ak sa Vám systém rulety zdá na prvý pohľad ako náhodný, nemusí to byť úplne pravda.

Znalosti matematiky sa Vám vždy zídu a to môže potvrdiť aj známy podvodník. Jeho meno je Gonzalo Garcia-Pelayo a vďaka jeho výborným analytickým schopnostiam si dokázal zarobiť vysokú sumu peňazí. Gonzalo Garcia-Pelayo odhalil tajomstvo rulety a jednoduchým trikom si zarobil milióny. Ako to dokázal a prišiel na matematický systém v rulete, ktorá sa zdá byť pre väčšinu hráčov ako obyčajná náhoda?

Gonzalo Garcia-Pelayo odhalil tajomstvo rulety a prišiel na matematický systém rulety a vďaka tomu dokázal obrať legálne kasína o vysoké sumy. Zarobil si viac ako 1,5 milióna dolárov v Las Vegas na hraní rulety. Svoju dráhu odštartoval v Madride, kedy si pri hraní rulety uvedomil, že proces nemôže byť iba náhodný ale musí sa za tím skrývať hlbší princíp.

Pravdepodobnosť na rulete funguje

Jeho znalosti matematiky ho doviedli do stavu, kedy strávil veľa hodín pozorovaním záznamov hier z rulety a analyzovaním možností, čo sa stane v ďalšom kole . Dospel k poznatku, že musí existovať výpočet pravdepodobnosti čo by malo padnúť v ďalšom kole. Po otestovaní svojich výpočtov si za prvú noc hrania rulety v Madride zarobil 600 000 euro.

Nájazd na kasína v Las Vegas

Keď dospel k záveru, že jeho výpočty sú správne rozhodol sa odísť do mesta hazardu Las Vegas. Zamestnanci si všímali jeho hru a po čase ju označili za neetickú aj napriek tomu, že nerobil nič nelegálne. Boli naňho vznesené obvinenia až na najvyšší súd, kde sudca uznal, že hral podľa pravidiel a nespravil nič nezákonné. Aj napriek tomu mal zakázaný vstup do niekoľkých kasín.

Neustále vylepšovanie rulety v kasínach

Gonzalo Garcia-Pelayo spravil prevrat v hre ruleta. Kasína začali ich rulety vylepšovať a snažili sa, aby bola čo najviac náhodná a aby nedokázali hráči predpovedať čo sa bude diať v ďalšom kole aj napriek tomu, že Gonzalo Garcia-Pelayo dokázal, že náhoda takmer neexistuje.

Na internete sa nachádzajú dokonca aj návody ako hrať čo najvýhodnejšie ruletu. Tieto stratégie môžu byť výhodnejšie, než obyčajné stávkovanie na osud. Vyskúšať si online ruletu môžete na širokej platforme online kasín.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...