Najlepšie kasína

Hell Mania

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95-97%

Téma automatu: pekelné symboly

Valce: 5-valcové

Video automat Hell Mania od spoločnosti SYNOT Games, zasadený do ohnivého podsvetia, je schopný vyplatiť nebeské výhry, keď na 5 valcoch pristanú symboly démonov vysokej hodnoty, zatiaľ čo špeciálne bonusové funkcie ako rozširovanie divočiny a multiplikátory výhier by mali vytvoriť niekoľko akčných výhier, ktoré si hráči môžu vychutnať.

Vynesením série zodpovedajúcich symbolov na ktorúkoľvek z 5 výherných línií na susedných valcoch zľava doprava získate výslednú výhernú kombináciu a jackpot až 500-násobok celkového vkladu, ktorý si môžete uplatniť, keď sám Diabol prekročí hru. Na to, aby sa tieto valce roztočili, stačí minimálna stávka 0,20, zatiaľ čo tí, ktorí majú väčšie vklady, môžu staviť až na hornú hranicu 100,00 za roztočenie alebo nastaviť automatické hranie na 10 až 1000 roztočení.

Zostup dole do pekla

Láva a stĺpy hrobky dodávajú pozadiu vhodne pekelný štýl a okolo nich je ozdobný kovovo vyzerajúci rám. Nadpis je umiestnený spolu s tabuľkou násobiteľova po stranách vidíme ukazovatele výplatných línií, pričom 3 riadky prebiehajú vodorovne v celej hre.

Symboly hracích kariet 10 a J, z ktorých každý je prepletený farebnými vinicami, vyplatia 1x, 2x alebo 4x celkovú začiatočnú stávku pri zhodnosti symbolov na 3, 4 alebo 5 valcoch výhernej línie, zatiaľ čo symboly Q, K a A majú hodnotu 2x, 4x alebo 8x. Táto funkcia nad valcami prichádza do hry, keď sa objavia plné valce so symbolom vysokej karty a vytvorí sa výherná línia. Ak sú valce 1, 2 a 3 z ľavej strany naplnené jedným symbolom , hodnota výhry sa strojnásobí, zatiaľ čo prvé 4 valce naplnené rovnakým symbolom vidia násobiteľa výhier 4x a ak sú všetky valce vyplnené jedným symbolom karty, výhry sa znásobia 5x.

Krásne nakreslené podrobné obrazové symboly dodávajú tejto hre jedinečný štýl. Zatiaľ čo pre nich násobitele nebudú účinné, stávkari stále dostanú niekoľko dobre platiacich kombinácií. Trojzubec a kalich musia byť na 3 valcoch cez čiaru, aby mali hodnotu, ale všetkým ostatným bude musieť pristáť iba na valcoch 1 a 2, aby mohli vyplácať skutočné peňažné odmeny. Srdce diabla, fialový kríž a symbol pentagramu prinášajú niektoré z najlepších výhier, ale to najlepšie zo všetkého je uložené pre samotného Lucifera. Tento usmievavý démon vypláca 8-násobok vkladu, keď je na 2 valcoch, zatiaľ čo 3, 4 alebo 5 sú ocenené ako 20-násobná, 100-násobná alebo 500-násobná spúšťacia stávka.

Výhry Wicked Wilds

Krásna diabolka je WILD symbol, ktorý môže pôsobiť ako každý iný. Dokončuje výherné rady, keď dokáže prekonať medzery v súvislom slede zodpovedajúcich symbolov, alebo premení výhernú kombináciu na lepšie platiacu líniu, keď je na pravej strane.

Pri jej objavení nastane výbuch plameňa, potom sa hráčom naskytne pohľad na diabla v tesnom kostýme, keď dôjde k divokým expanziám, a keďže sa môže obrátiť na niekoľkých valcoch naraz, potenciál výhry z tejto funkcie môže byť celkom dobrý.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...