Najlepšie kasína

Hunter’s Dream 2

Hunter’s Dream 2 ponúka dvere do divokého sveta plného nebezpečenstiev v podobe dobrodružstva divých zvierat. Lovecká tematika ponúka množstvo zábavy, ktorá z vás urobí poľovníka na lov veľkých výhier. Automat ponúka vysokú šancu na výhru!

Výherný automat Hunter’s Dream 2 obsahuje 5 valcov s tromi symbolmi na každom z nich. Výherných línií ponúka Hunter’s Dream 2 20. Hra je plne responzívna, a preto si ju môžete zahrať ako na telefóne, tak aj na tablete či počítači.

Výhry Hunter’s Dream 2

Výherný automat Hunter’s Dream 2 funguje na klasickom princípe výherných kombinácií, ktoré sa rátajú zľava doprava. Podmienkou je, aby sa rovnaké výherné symboly objavili neprerušovane na jednej z výherných línií. Výhry na viacerých líniách sa sčítavajú.

Automat ponúka aj formu automatických spinov v podobe autoštartu. Stávky je možné vsadiť v rozmedzí 0,10€ až do 100€ za jedno roztočenie.

Výherné symboly

V automate Hunter’s Dream 2 nájdeme veľa zaujímavých symbolov plných loveckej tematiky s rôznymi hodnotami. Okrem bežných čísel a abecedy sa v hre nachádza aj WILD symbol horiaceho ohňa. Tento WILD symbol zastupuje v hre hociktorý symbol, ktorý chýba do výhernej línie. Scatter symbol získal podobu loveckej chaty.

Špeciálne symboly sú jedna vec, ale hra ponúka aj horskú zver: vlky, bizóny, orly a poľovníka s puškou v ruke, ktorý je na výhernej tabuľke najhodnotnejší. Lovecké sú aj zvukové efetky, ktoré môžete počuť pri každom roztočení.

Bonusy v hre Hunter’s Dream 2

  • Wild symbol horiaceho ohňa obsahuje až dva bonusy. Prvým bonusom je klasická náhrada iných symbolov vo výhernej línii. Druhou možnosťou je to, že Wild symbol sa stane násobiteľom a výhru násobí 2x.
  • Bonusové hry sa aktivujú pomocou 3x symbolu poľovníckej chaty, kdekoľvek na druhom, treťom alebo štvrtom valci. Ak vytočíte 3x poľovnícku chatu, získavate 10 bonusových hier zadarmo! Počas bonusovej hry môžete získať ďalšie bonusové spiny.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...