Najlepšie kasína

Ice Bar 27

Nie tak celkom ovocná klasika

Ovocné automaty sú dosť známe a možno najhranejšie vo svete online kasín. Popularitu nabrali hlavne v kamenných kasínach. Kamenné kasína sú už pomaly na ústupe, preto sa celá scéna hazardu presúva na online kasína.

V dnešnom článku si rozoberieme jeden z ovocných automatov Ice Bar 27, hneď nám padlo do oka to, že to nie je úplne obyčajná ovocná klasika. Je to klasická trojvalcová hra s tromi riadkami, ktorú vytvorila česká spoločnosť Kajot Games, výherných línií je 27. Hra je skvelo graficky spracovaná a prehľadná, vlace sa zasadené do ľadového prostredia. Keďže je to ovocný automat, tak symboly sú čerešňa, pomaranč, slivka, hrozno či melón, no k výhre sa zídu aj bonusové doláre, zvončeky, hviezdy alebo ľadovce.

Iba Wild symbol? Nevadí!

V online automate Ice Bar 27 nájdete len jeden špeciálny symbol, ktorým je Wild symbol.

Divoký symbol Ice BAR dokáže poriadne zamiešať karty. Wild symbol nahrácdza akékoľvek chýbajúce symboly do výherných kombinácií. Výherná kombinácia vytvorená z divokého symbolu sa zamrazí a z valcov vyparí. Na miesto padnú symboly, ktoré boli nad nimi, a preto môžete záskať výhry ešte pred ďalším zatočením. A ani to nie je všetko. Po tom, ako symboly zmiznú a sú nahradené novými, tak sa navýši násobok pre ďalšiu možnú výhru v danom zatočení, a to v nasledovnom poradí: na 2-násobok, 4-násobok, 8-násobok, 16-násobok a na 32-násobok.

Okrem Wild symbolu je tu aj bonusová hra Mystery. Opäť sa do toho starajú hlavne wild symboly. Ak sa vám podarí vytočiť wild symbol na každom z troch valcov, premiestnite sa do rýchelej bonusovej minihry. Na obrazovke budú tri symboly ICE BAR a vyberáte si jeden z nich, pod každým z nich je iná MYSTERY úroveň. Podľa výberu sa zadefinuje aj vášky výhry. Funguje to veľmi jednoducho, ak nájdete zelené diamanty, je to 40 násobok stávky, ak žlté diamanty, tak 75 násobok stávky, ak červené, tak je to 150 násobok stávky.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...