Najlepšie kasína

Jaromír Jágr a jeho kasínové prehry

 Možno by ste to na neho ani nepovedali, ale Jaromír Jagr bol svojho času naozaj vášnívým hráčom v kasíne. Pri jeho aktívnej športovej kariére si rád zahral aby sa uvoľnil a prišiel na iné myšlienky. Aj jeden z najlepších svetových hokejistov všetkých čias sa vedel v prostredí herne pekne odreagovať od pracovného vypätia.

Nikdy sa tým ani netajil, rád navštevoval rôzne kasína a ešte radšej si i zahral hazardné hry. Vysvetlil aj prečo sa mu to tak páčilo, podľa jeho vlastných vyjadrení patrí k ľudom, ktorý nevydržia dlho sami doma a kasíno mu dopraje žiadaný pokoj a uvoľnenie. Ako abstinent, bral kasíno a hazard celkovo len ako záľubu, ktorú si môže dopriať. Je to niečo, čo ho baví a užíva si to. Hazard ho nezruinoval a vie si určiť svoje medze. Americký časopis Complex ho zaradil na  9. miesto medzi športovcami, ktorí prevádzkujú hazard.

Jaromír Jágr a jeho kasínové prehry v roku 2003

 

A priznal sa i koľko Jágr prestávkoval. V roku 2003 údajne prestávkoval v online kasíne okolo 500 tisíc dolárov. Pri ďalšom rozhovore s novinármi raz priznal, že prehral ďalších 950 tisíc dolárov. V obľube nemá len prevažne online kasíno, ale rád navštevuje i kamenné kasíno, kde môže zažiť tú atmosféru. Priznal tiež, že gemblerstvu sa úspešne vyhýba a hrá iba pre radosť, keď chce. Dokopy tak verejne priznal, že sa mu podarilo prehrať cez 145 miliónov dolárov, všetko prevažne v online kasíne.

S Jaromírom Jágrom sa viaže i dlh v Belize. V roku 1997 známe online kasíno so sídlom v Belize oznámilo, že mu Jaromír Jágr dlhoval bližšie nešpecifikovanú sumu, ktorú vraj prehral. Jágr tento dlh naozaj mal a postupne ho splácal až ho vyrovnal.

Zamestnanci niektorých kasín sa vyjadrili že keď Jágr prišiel do kasína dokázal tam nechať aj 200 tisíc dolárov. Vedel sa skrátka oprieť do hazardných hier tak, ako do hokeja.

V dnešnej dobe Jágr nehrá pravidelne, tak ako predtým. Jeho prehry/výhry z nedávnej doby nie sú známe. Ak si Jaromír Jágr ešte z času na čas zahrá, má situáciu naozaj pod kontrolou.

Čítajte viac zaujímavostí v kasínach!

Zaujali vás kasína a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzne druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...