Najlepšie kasína

Joker 27 Plus

Joker 27 Plus sa vzhľadom radí medzi klasické online sloty, jeho hlavnou témou je ovocie. Univerzálny JOKER nahradí akýkoľvek herný symbol. Každá výhra navyše spúšťa špeciálnu hru. Tento online slot na vás čaká v kasíne Tipsport, v online kasíne Fortuna Vegas a v online kasíne SynotTip. Hrací Automat Joker 27 Plus má tri hracie rady a tri valce na ktorých je 27 výherných línií.

Ako sa hrá slot Joker 27 Plus?

Klasický online slot Joker 27 Plus ponúka stávku až 1000 € a súčasťou ovládania je možnosť automatického otáčania. Tri hracie rady na troch valcoch ponúknu až 27 výherných možností. Výhry na online automate Joker 27 Plus vám môže priniesť tiež bonusový smybol Wild.

Výrobcom je spoločnosť KAJOT

Česká spoločnosť KAJOT bola založená v roku 1996 a zameriava sa na výrobu, vývoj a prevádzku herných softvérov, výherných automatov a v dnešnej dobe tiež internetových automatov v HTML5 formáte. Hry od spoločnosti KAJOT si môžete vyskúšať aj zadarmo bez registrácie u niekoľkých stávkových kancelárií v sekcii automaty zadarmo.

27 spôsobov, ako vyhrať

Tento automat od Kajota – veteránskeho herného dizajnéra z Českej republiky – možno po vizuálnej stránke trochu zaostáva, ale to neznamená, že nebude poskytovať nejaké vzrušujúce prkvy. Je to preto, že tento 3-valcový slot má celkom 27 spôsobov, ako získať víťazné bonusy.

Neexistujú nijaké špeciálne výherné línie, ale hra bude vyplácať vtedy, keď sa na každom z 3 valcov objaví výherná kombinácia troch symbolov. Hráči si navyše všimnú, že automat má tendenciu ukladať svoje ikony na seba, čo znamená, že nie je nezvyčajné trafiť viac výhier naraz.

Výhry sa počítajú tak, že sa na hodnotu celkovej stávky použije štandardný multiplikátor (možnosti stávkovania sú 10, 20, 50, 100, 200, 500 a 1 000 €), ​​ktorého výška závisí od toho, aký frekventovaný je symbol. Najčastejšie sa objavujúcimi, a teda najmenej lukratívnymi symbolmi, sú čerešne, znaky dolára, pomaranče a slivky.

Všetky z nich vynásobia celkovú stávku dvojnásobne, keď sa na každom valci objavia tri. Je to dosť strmý výšľap k ďalším najcennejším symbolom so zlatými zvonmi a vodnými melónmi, ktoré obohacujú výhry so 16x multiplikátormi, zatiaľ čo tri hviezdy získajú 20 násobok výhry a tri dvojité BARy budú násobiť až 40rkát. Najlukratívnejšou ikonou zo všetkých je však ikona „Kajot Joker BAR“, ktorá udeľuje najvyššiu výplatu multiplikátora vo výške 60-násobku celkovej hodnoty stávky, čo potenciálne premení 1 000 € na 60 000 €.

Nájdite divočinu a vyhrajte

Táto ikona loga Kajot je nielen najprínosnejším symbolom hry, ale je aj divokým symbolom, ktorý nahradí všetky ostatné symboly na valcoch a vytvára tak výherné kombinácie. Táto divočina dokonca nahradí dve „bonusové“ ikony spúšťania, ktoré Joker 27 ponúka. Tieto bonusové symboly sú predstavované čerešňami a hviezdnymi ikonami, pretože kedykoľvek vytvoria dokonale vodorovný rad zodpovedajúcich symbolov v strede mriežky 3×3, bude udelená séria otočení zadarmo. Jedna bezplatná hra sa bude hrať, keď sa objaví rad troch ikon čerešní, zatiaľ čo 10 bezplatných bonusov bude poskytnutá za rad troch hviezdnych symbolov.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...