Najlepšie kasína

Joker 27

Hľadáte automat v retro štýle s množstvom šancí na výhru? Joker 27 pre vás môže byť automat so svojimi špeciálnymi 27 spôsobmi, ako vyhrať. Predstavuje hru s vintage dizajnom, na ktorej si hráči môžu zarobiť slušné množstvo jackpotov.

Prirodzene, hra s 3 valcami od spoločnosti Kajot nemá najvýhodnejšie výplatné rozvrhy, ale hra určite stojí za to, s výhrami, ktoré idú až k 60 000 € z maximálnej stávky 1 000 €. A čo viac, táto hra má niekoľko jednoduchých bonusových prvkov, ako sú zatočenia zadarmo a výhry s dvojnásobnou hodnotou.

Klasický RETRO automat

Tento automat ponúka presne to, čo by ste očakávali od klasiky s 3 valcami. Z archívu arkádových hier sú jednoducho ilustrované 2D ikony, ako sú čerešne, slivky, pomaranče, vodné melóny, zlaté zvončeky, znaky dolára, hviezdy. Aj keď sú všetky tieto ikony pekné a farebné, neponúkajú rotačkám nič príliš extravagantné okrem niekoľkých základných blikajúcich animácií, keď vytvárajú výherné línie.

Táto hra sa pokúša vniesť do deja trochu tepla pomocou hernej obrazovky, ktorá plameňom ohnivého obrazu na pozadí – ale niektorým súčasným hráčom by to iba viac pripomínalo to, že hrací automat je riadne retro.

27 spôsobov, ako vyhrať

Tento automat od Kajota – veteránskeho herného dizajnéra z Českej republiky – možno po vizuálnej stránke trochu zaostáva, ale to neznamená, že nebude poskytovať nejaké vzrušujúce prkvy. Je to preto, že tento 3-valcový slot má celkom 27 spôsobov, ako získať víťazné bonusy.

Neexistujú nijaké špeciálne výherné línie, ale hra bude vyplácať vtedy, keď sa na každom z 3 valcov objaví výherná kombinácia troch symbolov. Hráči si navyše všimnú, že automat má tendenciu ukladať svoje ikony na seba, čo znamená, že nie je nezvyčajné trafiť viac výhier naraz.

Výhry sa počítajú tak, že sa na hodnotu celkovej stávky použije štandardný multiplikátor (možnosti stávkovania sú 10, 20, 50, 100, 200, 500 a 1 000 €), ​​ktorého výška závisí od toho, aký frekventovaný je symbol. Najčastejšie sa objavujúcimi, a teda najmenej lukratívnymi symbolmi, sú čerešne, znaky dolára, pomaranče a slivky.

Všetky z nich vynásobia celkovú stávku dvojnásobne, keď sa na každom valci objavia tri. Je to dosť strmý výšľap k ďalším najcennejším symbolom so zlatými zvonmi a vodnými melónmi, ktoré obohacujú výhry so 16x multiplikátormi, zatiaľ čo tri hviezdy získajú 20 násobok výhry a tri dvojité BARy budú násobiť až 40rkát. Najlukratívnejšou ikonou zo všetkých je však ikona „Kajot Joker BAR“, ktorá udeľuje najvyššiu výplatu multiplikátora vo výške 60-násobku celkovej hodnoty stávky, čo potenciálne premení 1 000 € na 60 000 €.

Nájdite divočinu a vyhrajte

Táto ikona loga Kajot je nielen najprínosnejším symbolom hry, ale je aj divokým symbolom, ktorý nahradí všetky ostatné symboly na valcoch a vytvára tak výherné kombinácie. Táto divočina dokonca nahradí dve „bonusové“ ikony spúšťania, ktoré Joker 27 ponúka. Tieto bonusové symboly sú predstavované čerešňami a hviezdnymi ikonami, pretože kedykoľvek vytvoria dokonale vodorovný rad zodpovedajúcich symbolov v strede mriežky 3×3, bude udelená séria otočení zadarmo. Jedna bezplatná hra sa bude hrať, keď sa objaví rad troch ikon čerešní, zatiaľ čo 10 bezplatných bonusov bude poskytnutá za rad troch hviezdnych symbolov.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...