Najlepšie kasína

Joker 40

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 97%

Téma automatu: symboly ovocia

Valce: 5-valcové

Online hra od Synot Games, ktorá sa na prvý pohľad môže zdať ako klasický výherný automat ale nájdeme tu pár rozdielov, ktoré z automatu Joker 40 robia jedinečnú hru. Prvou a veľmi značnou rozdielnosťou je počet valcov. Nerozdeľ od väčšiny hracích online automatov má rovno valcov 5, namiesto 3. To automaticky zvyšuje i jeho počet výherných línií, má ich až 40.

Na druhej strane sa veľmi neodlišuje od klasických výherných automatov svojimi symbolmi ovocia, sedmičiek a žolíka. Tiež obsahuje dva špeciálne symboly, symbol WILD a Scatter symbol. Nesmie chýbať ani bonusová hra, vďaka ktorej môžete získať otočky alebo free-spiny zadarmo a využiť ich v ďalšej hre.

Hráčov poteší i návratnosť automatu, ktorá sa uvádza až niečo cez 97%

Minimálni vklad, potrebný na zatočenie v automate Joker 40 je desať centov a maximálna okolo 20 tisíc eur. Skvelou výhodou je aj hra zadarmo, pomocou ktorej si môžete automat vyskúšať a neprehrať tak žiadne reálne peniaze. V SynotTip kasíne si môžete zatočiť na tomto Synot automate zdarma bez obmedzenia. Stačí len navštíviť oficiálnu stránku, vyhľadať hru Joker 40, kliknúť a hrať.

Okrem kasína SynotTip ho aktuálne ponúkajú až tri kasína

Sú to konkrétne tieto kasína, SynotTip, Fortuna, a Tipsport. Vo všetkých je možné si zahrať zdarma a všetky tiež ponúkajú rôzne bonusy a výhody.

Automat Joker 40 nemá až tak širokú ponuku funkcií a bonusových režimov, ktoré by sme na výherný automat tohto druhu očakávali. Namiesto toho Vás určite poteší aj možnosť vyhrať free spiny a zatočiť si niekoľko krát zadarmo.

  • Divoký WILD symbol v podobe jokera funguje ako žolík, nahrádza všetky ostatné symboly v hre pre čo najlepšiu výhernú kombináciu.
  • Scatter symbol sa Vám objaví na hernej ploche, a ak tam bude aspoň trikrát vyhráte 30-násobok svojho vkladu.
  • Free spiny, po získaní Scatter symbolu získate navyše aj free spiny. Počet voľných je daný podľa výherných tabuliek.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...