Najlepšie kasína

Joker Boom Plus

Tradičné ovocné symboly, červené symboly 7 a hviezdy zdieľajú priestor s divokým dynamitom vo výbušnom hernom automate Joker Boom Plus od českého vývojára kasínových hier Kajot Games. Má veľmi jednoduchý štýl, ktorý ocenia tí stávkari, ktorí majú radi klasické výherné automaty. Ale v tejto základne vyzerajúcej hracej plochy hry nájdete ďalšie zaujímavosti, napríklad valce s divokými zvieratami a jedinečnú funkciu druhej šance, ktorá vám dáva dvojnásobnú príležitosť pre WILD symbol dokončiť výherné línie.

Aj keď je to hra so 4 valcami, kde sú symboly v troch radoch, je tu neobvyklý počet 81 výherných línií, ktoré fungujú zľava doprava. Nebudeme načrtávať všetky rôzne spôsoby, ako sa symboly môžu zoradiť v týchto líniách, ale vždy, keď uvidíte na susedných valcoch 3 alebo 4 svojho druhu, počnúc valcom 1, získate svoju výhru. Spoločnosť Kajot Games má rada jednoduché veci a do dizajnu online herného automatu Joker Boom Plus nepridala veľa ozdôb. Hra obsahuje obyčajnú modrú sadu kotúčov na kontrastnom červenom pozadí.

Niekoľkoročné skúsenosti s vytváraním online automatov poskytli spoločnosti Kajot Games čas, aby si vybrala svoje vlastné miesto na trhu a poskytla automaty, ktoré oslovia určité publikum.

Aj keď sú ovocné symboly svojím dizajnom pomerne jednoduché. Prinajmenšom sú dosť farebné a animácie sa zobrazujú veľmi plynulo, sú sprevádzané základným šumom mechanických zvukových efektov.

Divoké výhry

Tento slot je pomenovaný podľa divokého symbolu, ktorým je dynamit so slovom ‘Joker‘. Funguje to tak, ako to robí väčšina divokých symbolov, to znamená nahradením ostatných, ak je potom schopný dotvoriť výhernú líniu. Ale je tu zvláštny bonus, pretože kedykoľvek sa objaví divoký symbol, ale nie je schopný dokončiť kombináciu, zostane uzamknutý na svojom mieste ešte pre jedno otočenie, čo vám dá druhú šancu na vytvorenie ďalšej výhernej línie. Zostane to však iba na jedno ďalšie roztočenie, takže určite neexistujú žiadne záruky, že ďalší spin povedie k vytvoreniu kombinácie symbolov.

Explodujúca hviezda

Modrá hviezda na červenom podklade je Scatter symbol, ktorý spustí 10 alebo 20 bonus spinov. Tieto Boom Spiny nie sú hry zadarmo, pretože stoja rovnako ako normálne roztočenia, ale je jednoduchšie získať z nich nejaké zaujímavé výhry.

Ak sa objavia 3 hviezdy, môžete si vybrať z 10 roztočení Boom, kde divoký symbol vyplní všetky valce, alebo iba z 5 roztočení, kde sú oba valce naplnené divokým žolíkom. Ak je funkcia spustená 4 hviezdičkovými symbolmi scatteru, potom je na výber medzi 20 alebo 10 roztočeniami s rovnakými WILD.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...