Najlepšie kasína

Joker Boom

Joker Boom je automat od výrobcu Kajot. Podľa počtu hráčov, ktorí ju hľadajú, nie je hra Joker Boom veľmi obľúbeným automatom. To však nemusí nevyhnutne znamenať, že je to zlý automat. Môžete si ho sami vyskúšať a presvedčiť sa, alebo si môžete prezrieť populárne kasínové hry.


Hrať začnete tak, že si hru načítate a stlačíte tlačidlo ‚Spin‘. Viac o online automatoch a o tom ako fungujú sa dočítate v našom článku výherné automaty online.

Divoké výhry

Tento slot je pomenovaný podľa divokého symbolu, ktorým je dynamit so slovom ‘Joker‘. Funguje to tak, ako to robí väčšina divokých symbolov, to znamená nahradením ostatných, ak je potom schopný dotvoriť výhernú líniu. Ale je tu zvláštny bonus, pretože kedykoľvek sa objaví divoký symbol, ale nie je schopný dokončiť kombináciu, zostane uzamknutý na svojom mieste ešte pre jedno otočenie, čo vám dá druhú šancu na vytvorenie ďalšej výhernej línie. Zostane to však iba na jedno ďalšie roztočenie, takže určite neexistujú žiadne záruky, že ďalší spin povedie k vytvoreniu kombinácie symbolov.

Explodujúca hviezda

Modrá hviezda na červenom podklade je Scatter symbol, ktorý spustí 10 alebo 20 bonus spinov. Tieto Boom Spiny nie sú hry zadarmo, pretože stoja rovnako ako normálne roztočenia, ale je jednoduchšie získať z nich nejaké zaujímavé výhry.

Ak sa objavia 3 hviezdy, môžete si vybrať z 10 roztočení Boom, kde divoký symbol vyplní všetky valce, alebo iba z 5 roztočení, kde sú oba valce naplnené divokým žolíkom. Ak je funkcia spustená 4 hviezdičkovými symbolmi scatteru, potom je na výber medzi 20 alebo 10 roztočeniami s rovnakými WILD.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...