Najlepšie kasína

Joker Strong

Spoločnosť Kajot Gaming opäť vsádza na old-school dizajn s moderným nádychom, aby vytvoril originálnu výherný automat. Joker Strong využíva štandardnú hru Kajot a pridáva niekoľko ďalších funkcií, ktoré hráčov prekvapia a zaujmú. Joker Strong sa stále veľmi spolieha na klasické výherné prvky a nezdá sa, že by sa veľmi líšil od iných podobných výtvorov od Kajotu.

Prečítajte si našu celú recenziu hry a dozviete sa viac o všetkých podrobnostiach hry Joker Strong a o tom, čo z nej robí jedinečnú hru…

Čistý a jasný dizajn

Po vizuálnej stránke nie je Joker Strong príliš originálnym výtvorom. Pre hru nie je potrebné hľadať nijaké prepracované pozadie, pretože vsáda na ostrieľanú kalasiku.

Pozadie je modré a nájdeme na ňom niekoľko abstraktných vzorov. Symboly sú tiež klasické, ale s novým, jasným dizajnom, vďaka ktorému svietia a odlišujú sa od iných automatov.

Prirodzene, zvukové efekty sú tiež len minimálne. Animácie nasledujúce po výherných kombináciách sú dynamické a dodávajú trochu energie, inak dosť jednoduchému dizajnu. Okrem toho je Joker Strong vizuálne veľmi klasická hra.

Začnime párty

Joker Strong vsádza na klasickú hrateľnosť, ktorú je ľahké naučiť sa pre všetkých hráčov bez ohľadu na úroveň ich skúseností.

Hra obsahuje päť valcov, každý s tromi symbolmi, a päť pevných výherných línií. Počet aktivovaných výplatných línií nemôžete zmeniť, ale prepínače (+) a (-) umiestnené v dolnej časti obrazovky hry vám umožnia upraviť veľkosť vašej stávky. Zvýšte svoje stávky, aby ste maximalizovali svoje potenciálne výhry, ktoré závisia aj od typu symbolov, ktoré sa nachádzajú na výherných líniách.

Stlačením stredného tlačidla Štart spustíte hru. Po každom úspešnom otočení sa automaticky spustí mini tipovacia hra, ktorá vám dá šancu svoju odmenu zdvojnásobiť. Podľa toho správne odhadnite farbu karty, nezabudnite však, že nesprávna odpoveď vašu cenu stratí. Prípadne vyskúšajte režim automatického spustenia, aby ste preskočili nastavenia a nechali automat opakovane hrať bez akýchkoľvek prerušení.

Klasické ovocné menu

Hra Joker Strong má štandardnú retro výplatnú tabuľku so všetkými klasickými symbolmi.

Citróny, čerešne, slivky, pomaranče, vodné melóny, hrozno a červené sedmičky, sú tu, aby vám pomohli dosiahnuť veľké výhry pri každom otočení. Päť červených sedmičiek má hodnotu 1 000-násobku vašej počiatočnej stávky, takže sa ich snažte zhromaždiť čo najviac.

Ďalšia zaujímavý bonus sa spustí, keď sú cievky úplne naplnené citrónmi, slivkami, pomarančmi alebo čerešňami. V takom prípade sa všetky výhry automaticky vynásobia dvoma. To znamená ešte jednu šancu na jackpot v jednom otočení. A hra má stále v zálohe niekoľko prekvapení, ktoré si prezrieme v nasledujúcej časti.

Záverečné prekvapenie

Zelený symbol Jokera je divoká karta v hre Joker Strong. To znamená, že môže jednoducho nahradiť akýkoľvek iný základný symbol a zvýšiť tak vaše šance na skórovanie ešte ďalších kombinácií na obrazovke.

Ďalej, ak sa vám podarí Jokerovi pristáť v centrálnej polohe na valcoch, spustí sa Magic Joker Bonus. Žolík sa bude pohybovať po výhernej oblasti a bude spúšťať ďalšie výherné kombinácie po celej obrazovke.

Nie taký silný konkurent

Joker Strong je podobný mnohým iným výtvorom Kajot Gaming, a to ako po estetickej stránke, tak po stránke hrateľnosti. Fanúšikovia hier zo starej školy sa budú cítiť ako doma a užijú si retro atmosféru spojenú s vysokými stávkami. Ak teda hľadáte jednoduchú hru s veľkými šancami na výhru, Joker Strong môže byť dobrou voľbou.

Na rozdiel od iných titulov Kajot však Joker Strong neprináša na stôl veľa inovácií. Špeciálne funkcie a bonusy sú klasické a dosť neoriginálne. To by mohlo byť obzvlášť problematické pre mladších hráčov, ktorí hľadajú viac vzrušenia.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...