Najlepšie kasína

Joker turnaj v Doxxbet kasíne o 2 000 €

Doxxbet casíno si znova pripravilo pre vášnivých hráčov turnaj o 2 000 € na hrách Kajot. Casíno Doxxbet tieto hry neustále aktualizuje, takže určite nájdeš medzi hrami aj nejakú novinku, ktorá ťa zaručene poteší. Neváhaj a vyskúšaj a teda skús zabojovať o tučný balík 2 000 € v turnaji s témou , ktorá je ti určite známa a to Joker. 8. apríl je dátum odkedy tento turnaj beží v Doxxbet online casíne a končí 14. apríla.

Joker turnaj sa hrá celých 7 dní. Hry od spoločnosti Kajot na teba čakajú, výber je naozaj pestrý. Body zbieraš každý deň. Ako vždy 50 najlepších hráčov, čiže hráčov, ktorí majú najviac bodov, čaká odmena v podobe Bonusov do výšky 350€ v závere turnaja.

Pridať sa nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí hrať hry od Kajot, a tým pádom zbierať body. A ako býva zvykom v Doxxbet casíne body získava 50 hráčov ktorí stavili najviac peňazí. Viac peňazí stavíš , viac bodov získavaš. Bonusy sú vyplácané v závere Joker turnaja, ktorý končí ako sme vyššie spomínali 14. apríla. Ten najlepší hráč získava 150 €. 50-tim najlepším hráčom bude výhra pripísaná formou bonusu, ktorý nebude zahŕňať rôzne skryté poplatky alebo nebude podmienkou pretočenia.

Nové hry od spoločnosti Kajot sú: Simply the Best 81, Super Joker 40 a Joker 27 Plus.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...