Najlepšie kasína

Jokers five

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 96%

Téma automatu: symboly ovocia

Valce: 5-valcové

Motívom online hry Jokers Five sú karty, jedná sa o moderný online slot

Jedná sa o výrobu od spoločnosti Synot Games, českej akciovej spoločnosti podnikajúcej najmä v hazardnom priemysle, ale tiež i so zameraním na cestovný ruch a iné služby. Na trhu túto hru ponúkajú online kasína ako Fortuna alebo SynotTip.

Najzábavnejším a zároveň i najvýnosnejším bonusom v tejto hre je symbol joker , ktorý má nielenže veľmi vysoké zaručené výhry, ale zároveň so symbolom WILD nahradzujú ostatné symboly s násobiteľom výhier až 5-krát. Symbol joker je jedným z obľúbených žolíkových symbolov a v tejto hre vo výherných líniách nahrádza akýkoľvek symbol.

Automat Jokers Five ponúka 5- valcov a na nich tri riadky, ktoré dohromady dokážu poskytnúť až päť výherných línií. Pre výhru na výhernom automate a tejto hre Jokers Five musíte trafiť tri až päť zhodných symbolov na hracej ploche. Tým získate násobok vášho aktuálneho vkladu na jedno roztočenie podľa výhernej tabuľky ukrývajúcej sa v hernom okne vľavo dole a ďalej pod ikonkou pohára. Počtom valcov táto hra vyniká medzi ostatnými, keďže normálne majú výherné automaty 3 valce.

Využiť môžete auto-spin a minimálna výška stávky je 10 centov

Maximálna výška stávky je priemerná ako u väčšiny hier a to 100 eur. Vysokú výhru z hry Jokers Five môžete získať i vďaka symbolu WILD. Maximálna možná výhra je veľmi lákavá a zaujme určite každého hráča online kasína. Pri hre automatu Jokers Five môžete svoj zisk vyšplhať až do výšky 50 tisíc eur. Č o je na obyčajný herný automat pekná suma a o to krajší bude potom i Váš účet.

Online výherné automaty a aj túto skvelú hru si môžete zahrať za reálne peniaze alebo i vyskúšať zdarma bez nutnosti registrácie v online kasíne alebo v online stávkovej kancelárií.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...